Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nimrod

2013. május 23.

Többször próbálkoztam vele, de nekem mindig nagyon kiszárította a hajam. Szálkás és sprőd lett tőle. Pedig pont azért vettem meg, hogy majd puha és selymes lesz. Pont az ellenkezője történt. :( Tényleg nem irritál és nem korpásodok és viszketek tőle, de sajnos nem tudom használni a szárítás miatt. Akármilyen pakolást vagy balzsamot használva is ugyanolyan sprőd maradt a hajam tőle. Úgyhogy nálam ez egy 2-es. A 2 pont az összetevőkre és az irritációmentességre megy.

Kisebb megjegyzés: Ha jól tudom az UREA szőrtelenítő krémek fő hatóanyaga is. Akkor hogy is van ez? A fejbőrt is szőrteleníti? :DD Na jó...gondolom egy bizonyos százalék alatt hidratál, magas koncentrációban pedig szőrtelenít. De azért mégis kicsit elriaszt. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Viki000

2012. július 22.

Nyugtatja a fejbőrt, tényleg kellemes érzés használni. A hajamat is puhává, fényessé tette. A frizurának annyira nem tesz jót, olyan értelemben, hogy nagyon puha lesz a hajam és így nincs annyira tartása, amit én nem szeretek. De ettől függetlenül megérdemli az öt csillagot. Én akkor vetem be, amikor kicsit sok volt mindenféle hajápolási termékből és "pihentetni" szeretném a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Rosefan

2012. július 14.

Elképesztően jó ez a sampon. Drága ugyan, 2700 körül van 200ml, de nagyon nagyon puhává tette a hajam és kellemes érzetet nyújt a fejbőrömön is, ami kicsit száraz, de alapvetően nincs túl nagy baja. Így viszont tökéletes!!!!Még csak kétszer használtam,ezért teljesebb képet fogok tudni adni, több használat után. Majd még szerkesztek,ha változna a véleményem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

diana

2011. november 5.

Száraz, viszkető, érzékeny fejbőrre ajánlott, és ezt teljesíti is. Nem pirosodik és feszül utána a fejbőröm, mint sok "hagyományos" sampontól. Illatmentes, ez elsőre szokatlan, de hasznos. Nem a legolcsóbb, de megéri az árát, mint minden Eucerin termék szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, PEG-200, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.