Eucerin

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.tima, Módosítva: 2019. március 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló nappali arckrém UVA- és UVB-védelemmel az egyenletes tónusú, ragyogó bőrért. Hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat.

req

2019. április 12.

Kellemes illatú, jó állagú krém, aminek biztos helye lesz a fürdőszobámban. Én már 3 nap után észrevettem, hogy halványítja a pigmentfoltjamat, és azóta csak egyre jobban halványodnak. Szép, természetes fényt ad a bőrnek, kiegyenlíti a bőrtónust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

cherry93

2019. április 11.

Néhány hét használat után valóban halványította foltjaimat. -1 csillag az alkoholossága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

gelus

2019. április 11.

Hatását tekintve valamelyest halványította a pigment foltjaimat, de baromira kiszárította a bőrömet. Ezért száraz bőrűeknek semmi képp sem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

dor1

2019. április 11.

Zsíros, kombinált arcbőrömön jó érzés használni. Nem hagy zsíros érzetet. Illata kellemes. Csomagolása, állaga, spf nagyon tetszik. Sajnos a pattanások utáni pigmentáción még nem nagy a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Keetlin

2019. április 11.

Első benyomásom az volt, hogy kicsit nehéz állagú a termék és az illata is fura volt. Aztán második alkalommal már nem éreztem ezt a fura illatot de persze az állaga nem változott.
Használom már pár hete és nagyon szuper kis termék. :)
Csodák csodájára már 1 hét után feltűnt a változás és azóta is csak javult a bőröm.
Mindenképpen újra fogom vásárolni hisz ár-érték arányban is jól teljesít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Használom már pár hete és nagyon szuper kis termék. :)
Mindenképpen újra fogom vásárolni hisz ár-érték arányban is jól teljesít. :)

csudex

2019. április 11.

Számomra nagyon hatásos volt a termék. Szerintem nyáron számomra alapdarab lesz, de télen is szívesen használom. Nagyon jó állaga van, és igazán hatásos a pigmentfoltok ellen. Szerintem, aki ilyen problémával küzd, az mindenképp próbálja ki.

anyujobbantudja

2019. április 9.

4 hetes update: hozzáteszek még egy csillagot az értékeléshez, mert 4 hét kellett hozzá hogy a makacsabb terhesfoltjaimmal is kezdjen valamit. A halványabbak közül van olyan ami majdnem el is tűnt. Hidratálókrémnek önmagában kevés de amire reklámozzák érdemes kipróbálni.

Nagy reményekkel álltam neki a napi használatának, egyelőre nem lett az év kedvence. Utolsó trimeszterben járok, főleg az arcomon és a karjaimon bukkantak elő a bosszantó tipikus 'terhesfoltok' - 3 hét használat után minimális halványodás az arcomon, a karomon semmi sajnos. A krém adagolása praktikus, állagra kicsit vizes de nem zavaróan (legalább nem nehéz vagy zsíros). Enyhe alkoholos alap, először nem is tűnt fel aztán egy hét folyamatos használat után vált markánssá. Mintha szárítaná is kissé az egyébként vegyes bőrömet. Alapvetően nem érzem rossznak de nálam kimaradt a 'wow' hatás amit előttem említettek. (trnd partnerként tesztelhettem én is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Sindy6

2019. április 9.

Update: pontosan egy hónap használat után kijelentem, hogy ez a termék az én problémámra egy csoda! Rengeteg terméket használtam, de nem segített semmi, volt ami rontott is a bőröm állapotán. Tudtam, hogy nagy változások történtek, de igazából tegnap döbbentem a mértékére, amikor elkészült az,, utána,, kép és a kiindulási fázissal összehasonlítottam. A változás hatalmas mértékű, ráadásul egészségtől ragyogó és egyáltalán nem komedogén, pedig nagyon hajlamos vagyok rá. Úgy gondolom, hogy egy ilyen termékért az ára nagyon kedvező, úgyhogy bátran ajánlom azoknak, akik egyenetlen tónusú, pigmentfoltos bőrrel rendelkeznek.

2 hete használom és eddig csak pozitív tapasztalatom van a termékkel kapcsolatban. Trnd által kaptam én is, de a véleményem teljesen őszinte, semmi befolyással nem bír, hogy kaptam.
Az én bőrhibám a rossz kozmetika hámlasztás után okozott barna elváltozás,ami az állam vonalában a legfeltűnőbb. Illetve a pattanások utáni barna foltok mostmár legalább fél évig rajtam vannak, és egyre gyakrabban.
A termék egy nagyon sűrű gazdag krém, ami nekem a naptejre hasonlított először, ezért megijedtem, hogy egész nap diszkógömb lesz az arcom. Hát nem lett az! Nagyon szépen beszívódott, ráadásul primerként is tökéletes. Hajlamos vagyok krémektől pattis lenni, de ez egyáltalán nem okozott! A bőröm színe egységesebb, a foltok nagyon nagyon sokat halványodtak, alapozóval már jelentéktelenül alig látszik, ami pedig új folt volt, nem barnult be úgy, ahogyan barnult volna krém nélkül.
Eddig az én problémámra ez egy csoda

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Eddig az én problémámra ez egy csoda

Zsuzsi216

2019. április 8.

UD: pozitívak a tapasztalataim még mindig. Sokkal szebb a bőröm és új foltok sem jelentek meg.

A trnd projektjének köszönhetően tesztelhetem a terméket. Kicsit korainak tartom a tesztet, szerintem jó egy hónappal későbbre kellene időzíteni, amikor már igazán süt a nap, de lehet, hogy az egy hónapos tesztelési időszakban már beindul a tavasz.
Szóval maga a termék: a csomagolása szerintem praktikus. Szeretem a pumpás kiszereléseket, mert higiénikusabb számomra.
A kérm maga egy igen könnyű és gyorsan beszívódó hidratáló. Kellemes használni. Finom és enyhe illata van, ami nem marad meg sokáig.
Még nincs sok szeplőm és pigmentfoltom, ezért a megelőzésben fontos lehet a használata. Később remélem, hogy nem kell halványítani a foltokat, mert ki sem jönnek. Egyelőre pozitívak a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

siofok0201

2019. április 6.

Csökkentettem a szolárium adagom a krém használata alatt, de nem hagytam el. Ennek ellenére is megdöbbentően eredményes ez a krém. Kellemes az illata, praktikus az adagolófeje, könnyen beszívódik, és jól hidratál. A bőrképemen látványosan javított, és szuper hogy fényvédő is van benne! Összességében nálam nagyon beváltotta a hozzá fűzött reményeket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.