Eucerin

Ár:   3500-4500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 2.

Ár:   3500-4500 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők

Frissíti és táplálja a bőrt.

Kiszerelés: 400 ml

Niphredil

2018. október 9.

Beállok a sorba és én is megjegyezném, hogy mennyire finom illatú. Nem bántja még a nagyon érzékeny, neurodermitiszes bőrt sem, kicsit hidratál és nagyon kellemes érzést hagy maga után. Ha nem hajlanék mindenáron a parfümmentesség felé, akkor biztos, hogy sokat használnám ezt. Sokáig elég a 400 ml (4 hónap) és az erős, kényelmes pumpás adagolóját is nagyon tudtam becsülni. Olyannyira, hogy a flakonját meg is tartottam más célokra. :) Egyszer-egyszer lehet, hogy megveszem még nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

mzsuzs91

2018. július 19.

Az illata nagyon finom, viszont rettenetesen szárítja a bőröm. Testápolózok utána, beszívja és már megint kennem kell, annyira száraz lett a bőröm. Inkább elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

szanett2

2018. február 23.

Kellemes a használata, visszafogott és finom az illata, bőröm valóban puha zuhanyzás után. Az ára nagyon borsos egy tusfürdőhöz mérten, viszont megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

eperkeszederke

2016. augusztus 12.

Naaaagyon szuper! Kezdjük ott, hogy valami isteni az illata. Olyan érzést ad ez az illat, mintha öblítővel ki lettem volna mosva..mondjuk coccolinoval :D na de viccet félre téve, valóban hozza amit ígér, nagyon finom puha a bőröm a használata utan, abszolút nem húzódik es nem is erzem szaraznak, eddig.. Ezt majd úgyis az ido dönti el, még csak par alkalommal használtam , de eddig abszolút pozitív véleményen vagyok. Remelem igy is marad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

lolesandro

2016. március 25.

Nagyon jó illatú és nagyon, nagyon, nagyon puha lesz tőle a bőröm...nem húzódik tusolás után és sokszor még a testápolómat sem használom fürdés után annyira jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

hipofighter

2016. január 9.

Nekem sokat használt a száraz bőrömre. Kellemes illatú, jó az állaga is és kevés is elég belőle. Sajnos egy ideje már nem használ úgy mint az elején, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

juditkaa70

2015. december 31.

Testápolójával együtt használtam. Nagyon szeretem az illatát,olyan igazi finom illatú ápoltság érzést ad. Kész felfrissülés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

szilvia.bano

2015. január 23.

Ajándékba kaptam a testápolóval együtt (a nagymamától, aki ugyanis gyógyszerész, van nekik a gyógyszertárban), kellemes, friss illatú tusfürdő. A magas ára miatt nem venném meg amúgy, de egyébként nagyon jó minőség. A testápolójából viszont lehet, hogy kérek majd megint, vagy megveszem, mert az nagyon jó volt a száraz lábamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside