Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Miamia

2016. február 24.

Ez is kedvencem, mint a testapoloja. Egyutt az igazan hatasos! Most mar nem cserelem le. Az illatahoz(bar illatmentes) mar hozzaszoktam :) Szoval szuperul hidratalja a borom, vegre nem viszket, nem szaraz zuhanyzas utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Nevetke0417

2016. február 23.

Nagyon szuper, végre nem rémálom a fürdőzés a kislányomnak, hanem lehet pancsizni, mert nem szárad ki a bőre fürdés közben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Niki0214

2016. február 23.

Nagyon tetszett a tusfürdő,hidratálja a száraz bőrt és elmúlik a pirosság is.Minden napos használatra ajánlom,illat és színezékmentes,így nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

KingaDavid

2016. február 22.

Illatmentes, száraz bőrre ajánlott tusfürdő. Használata során a száraz bőröm állapota javult. Semmiféle irritálást nem éreztem használata során pedig a bőröm elég érzékeny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

Kristal

2016. február 21.

Nagyon jó a bőrömnek a tusfürdő, jól hidratál, nincs utána a száraz bőr viszketése, húzódása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 21.

Lille

2016. február 21.

Nekem nagyon bevált ez a termék Mi tusoláshoz használjuk, vagyis a kisfiam, aki atrófiás dermatitisszel küszködik. Lehetőséget kaptunk ennek a terméknek a kipróbálására, és végre 5 év után leválthattuk a gyógyszertári fürdetőt, aminek a z összetevőiről is elég sok rosszat olvastam... Illata elfogadható, a gyerkőc is megszokta, nem szárít, nagyon puha tapintású lesz a bőr. Kb. 1 hónapja használjuk, és a szteroidos krém is a hűtőben várakozik, mert nem volt rá szükségünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Szellem

2016. február 20.

Nem szárítja a bőrt, jól nyugtatja azt. Az "illata", azonban nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Nem szárítja a bőrt, jól nyugtatja azt. Az "illata", azonban nem kellemes.

bffruzsi

2016. február 19.

A szaga borzasztó, de már 3 nap után jobb lett tőle a bőröm. Hatásosabb, mint képzeltem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Ilon

2016. február 19.

csak azért nem kap 5 csillagot, mert a szaga valami eszméletlenül halas, egyébként imádom, a bőröm csodás tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

cavinton79

2016. február 19.

A bőrirritációk elmúltak, nem száraz a bőröm, a fürdővízben használva nem annyira lehet észrevenni a kellemetlen szagot. Bevált mert az eccémám azóta nem újult ki mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 19.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.