Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Ati11

2016. február 18.

A derék és hát résznél, ahol jobban húzódik a bőr, rögtön megszűntette a kellemetlen, viszkető érzést
A tél vége felé, már fürdéskor is száraznak érzem a bőröm.
Már a fürdés során képzett a bőrön egy kellemes "bevonatot", ami a kellemes állagának köszönhető,
Finoman tisztít
Más termékhez viszonyítva nem volt túl olajos számomra,
Külső körülmények: panellakásban lakom, ahol százaz, túl fűtött helyiség és a kemény víz a jellemző. Korábban száraz, vízhiányos, mindennap testápolásra alkalmas baba, vagy biofürdőket használtam, de miután ezt bevált, ezért most ezt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 18.

A tél vége felé, már fürdéskor is száraznak érzem a bőröm.
Finoman tisztít
Más termékhez viszonyítva nem volt túl olajos számomra,

gretibodnar

2016. február 17.

Kissé talán hígabb, mint kéne, de ez nem feltétlenül probléma. Nem habzik, akit ez zavar, annak nem ajánlom. Az "illata" hagy maga után némi kívánnivalót, de meglehet szokni, főleg ha az ember rá van szorulva. A testápolójával együtt szépen rendbe hozta a bőrömet, eltűnt a pirosság, a szárazság és a viszketés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

sparga

2016. február 17.

Érzékeny, ekcémás bőröm van. Mióta elkezdtem használni ezt a terméket és az AtopiControl testápolót azóta javul a bőrproblémám és sokkal ritkábban használom a szteroidos kenőcseimet. Huzamos használattal remélem teljesen leállhatok a szteroidos krémekről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

kjudo87

2016. február 17.

Kissé hígnak érzem, de viszonylag jól habzik. Az olajos állaghoz képest nem hagy olajos érzést a használata után, könnyen lemosható és puha tapintású lesz a bőröm. Az illata nem kellemes, de megszokható. Összességében pozitív a tapasztalatom, mivel jól hidratál és a testápolóval együtt használva nagy segítség az ekcémás bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

zuzmara

2016. február 17.

Nekem nem tűnt olajosnak a tusfürdő, pont olyan amilyent egy olajos tusfürdőtől elvár az ember, a állaga kicsit híg, de hozzá lehet szokni! Viszont 2-3 napja megint vakaródzom fürdés közben, ha csak ezt a tusfürdőt használom.Úgyhogy a fürdő vízbe raktam és a régi tusfürdőmet használtam mellé, igy viszont jó volt a hatása! Az illata nem a legjobb! Mindenképpen ajánlanám kipróbálni annak aki ilyen problémával küzd,bár sokkal jobb lenne ha kisebb kiszerelésben is kapható lenne,mert így könnyebben próbálhatná ki az ember és ha beválik akkor úgy is megveszi a nagyobbat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

Szszabina

2016. február 17.

Az állaga nagyon hasonlít a gyógyszertárban kikevert speciális fürdőkrémemhez, azonban sokkal kevesebb is elég belőle, mivel nagyon jól habzik. A hatása valóban feltűnő, bár együtt használom a testápolójával. Amivel egyszerűen nem tudok megbarátkozni, az a nagyon erős "illata". Nincs benne illatanyag, az olajoktól érződik ennyire, de a bőrömmel érintkezve valamiért nagyon intenzívnek érzem. Összességében teszi jól a dolgát, de én maradok inkább a testápoló használatánál, az verhetetlen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 17.

rexy

2016. február 17.

Elsőre fura volt, hogy nem habzik úgy, mint a hagyományos tusfürdők, de ezzel a "hátránnyal" hamar megalkudtam, mert a száraz, viszkető bőröm meghálálta a törődést. Ha valakinek vannak ilyen jellegű bőrproblémái, csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

icenic

2016. február 17.

Az illata elsőre furcsa, talán még kellemetlen is, de hozzá lehet szokni. Nem irritál, kellemesen olajos állagú. Kevésbé habzik, mint a normál tusfürdők, de könnyen használható. A bőrt valóban kíméli, segít megelőzni az érzékeny bőr kipirosodását. Egyedül az árát tartom kicsit soknak, bár a minőséget meg kell fizetni

HAndi80

2016. február 16.

Nekem nagyon bejött az olajos állag, nem csíp, kellemes érzés, mérsékelten habzik, pont annyira, hogy jól lehessen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Titti8814

2016. február 16.

Semmi pénzért nem venném meg. Első használatkor azonnal mostam le, mert nem bírtam elviselni a bőrömön. Szörnyű állaga van és a szaga?! Még a gyógyszertári förtelmes mosdókenőcsnek is jobb illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.