Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

CataKatinka

2016. január 29.

Tesztelésre kaptam egy bőrgyógyász ismerősömtől egy minta kiszerelést és nekem bevált, a bőröm kiskorom óta atópiás a hajlatokban, nagyon tetszik de sajnos nagyon drága. Nem hiszem, hogy megvásárolom ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

gabbica

2015. május 4.

Száraz bőrre valóban működik. Az állaga kifejezetten olajos, elég folyós és nem habzik. Finoman megtisztít, és közben nem szárít egyáltalán. Viszont mivel illatanyag mentes, háááát, vmi borzalmas szaga van, és ez nem is hiszem, hogy az én szubjektív véleményem lenne, kifejezetten kellemetlen döglött hal szagú. Mellette szól, hogy legalább nem érezni a bőrön fürdés után egyáltalán. Apukámtól kaptam, szegény csak jót akart vele, és egy rakás pénzt is kiadott érte, hát majdnem visszaviharzott a patikába, hogy "megköszönje", hogy rábeszélték! :) Végülis maradt, 1-2 hónapig porosodott, aztán elővettem újra. Hát a szaga nem lett jobb, de végülis a bőröm hálás érte, fürdés után meg egyébként sem érezni, szóval kezdem megkedvelni mondhatni! Újravenni nem fogom,bár a hatásával elégedett vagyok, de az ára borsos, és ezt a szagot elviselni lehet, de megszeretni nem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.