Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nramona

2019. március 4.

Tesztelésre kaptam a termékcsalád több termékével együtt, nagyon örültem és nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen a bőrőm jelenleg is borzalmas állapotban van. Megközelítőleg egy hónap használata után, sajnos csalódott vagyok, mert egyáltalán nem segített. Sajnos úgy érzem, nemhogy segített volna de még rontotta is a bőröm állapotát. A pumpás csomagolást és az illatanyagmentességet imádtam, de sajnos úgy látom maradnom kell a naturkozmetikumoknál és a szteroidos krémnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

chinda

2019. március 4.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, a 2 éves kisfiamnak is extra száraz bőre van, amióta ezt használjuk, kevesebb testápolót kell használnunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

gomkat

2019. március 4.

Nagyon meg vagyok vele elégedve,a viszkető érzést megszünteti a használata.Az illata, vagy annak a hiánya kezdetben szokatlan, de a testápolóval együtt használva tudja és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Adél Zsanna

2019. március 3.

Tesztelésre kaptam egy projekt keretében és nagyon-nagyon örültem, hogy bekerültem mert nekem télen a hidegben a legrosszabb az állapota a bőrömnek, ilyenkor a legszárazabb. A termék csomagolása nagyon szuper ezzel a pumpával, rendkívül praktikus. Maga a termék pedig egyetlen dolgot kivéve számomra nagyon bevált, kellemes krémes állaga lesz, enyhén felhabzik és maradéktalanul leöblíthető, nem ragacsos vagy kellemetlenül olajos,pár nap használat után már sokkal hidratáltabb volt a bőröm. A negatív pedig a szaga... Mert illatmentes ugyan de sajnos halszagra emlékeztető szaga van, amit nagyon nehezen szoktam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

bajtaik

2019. március 2.

Elégedett vagyok a termékkel. Erősen ekcémás bőrön, naponta használom, jól hidratál, de az olaj tartalma ellenére lemosható, nem hagy nyomot. Illata nem erőteljes, nem zavaró. Gyerekbarát, családon belül kipróbálták, a kislánynál is bevált. Egy flakon kb egy hónapig elég, az adagoló fejnek köszönhetően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

szdorika

2019. február 28.

Fantasztikus. Ennyire jó tusfürdővel én még nem találkoztam. Ami a legjobban tetszik, hogy gyermekbarát!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

annuskaa17

2019. február 27.

Ekcémás bőrre kifejezetten ajánlom. Sajnos az illata nekem borzasztó. Állaga a nevéből adódóan elég olajos, így felvinni kicsit nehézkes.Nyugtatja,táplálja,puhítja a bőrt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Panka86

2019. február 24.

Mivel nekem ls kisbabábnaknis kifejezetten problémás a bőre, mindig speciális, ekcémára hajlamos bőrre való termékeket használunk. Az eucerin termékcsaládja épp akkor érkezett mikor nagy, kiterjedt ekcémás bőrfelülettel nem rendelkeztünk, illetve nekem kiújulás elején járt a bőrprobléma. Ahogy elkezdtük használni a termékeket teljesen elmúlt a viszkető, száraz érzés és nálam is teljesen visszafordult a folyamat. Jelenleg teljesen tünetmentesek vagyunk, bőrünk olyan mint bárki másnak, ami nekünk nagyon nagyon pozitív élmény. Minket 100 százalékban meggyőzött, a tusfürdőről soha nem fogunk lemondani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

allebag2

2019. február 23.

Trnd projekt keretein belül volt szerencsém kipróbálni ezt a tusfürdőt. Remek tisztítási lehetőség az ekcémás bőrnek, és az egészséges bőrt is szuperül táplálja. Olajos állagú, egyáltalán nem szárít és illatmentes. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

ttttt

2019. február 22.

Tesztelésre kaptuk, alanya az ekcémás kisfiam volt velem együtt. Puha, hidratált bőr. Pár nap használat után érezhetően és láthatóan szebb, puhább bőr. Illata nekem kellemetlen, de megszokható, kicsit mintha avas lenne. De ettől függetlenül 5*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.