Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

PiciBia

2019. február 20.

Sokat javított a bőröm állapotán, kellemes a használata, nagyon puha és selymes érzetet hagy maga után, azonban az illatát én nehezen tudom elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

loju

2019. február 5.

Trnd projekt keretében tesztelésre kaptam a terméket. A tusfürdő a megszokott gyógyszertári fürdetőkhöz hasonlóan fékezett habzású! :-) Mélyen hidratál! Párom meg is jegyezte, hogy milyen babapopsi a bőröm! Nekem a kezem a leginkább problémás sajnos, folyton viszket valahol, már lassan az írószerekhez is gumikesztyűt kell húznom! Szteroidok nélkül folyamatosan van gyulladt foltom. Sorstársaimhoz hasonlóan ebből van elegem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

KiTTy78

2019. február 4.

Sziasztok! Nekem egy terméktesztelő projektben van szerencsém kipróbálni és nem csalódtam ! Voltak fenntartásaim ,de miután elkezdtem használni teljes mértékben meglepődtem ! Nagyon jó tusfürdő , a tubusból kiadagolva olaj állagú , amikor pedig eldolgozod a bőrödön inkább krémnek mondanám ! Könnyű lemosni és szuper puha lesz tőle a bőr ! Az illata nekem kicsit kórházias de TISZTA illat ! Mindenkinek csak ajánlani tudom aki szeretne kellemesen meglepődni és egy jó tusfürdőt használni !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

ptagi

2018. július 19.

Ez a tusfürdő egy álom az én bőrömnek, ami még a sima víztől is mindenféle kínokat él át, annyira száraz.
Nem mondom, hogy abszolút nem kell utána testápolózni, de hogy nincs az az érzésem azonnal törölközés után, hogy ide nekem egy dézsa vajat, az tuti. Amint elfogy, szerintem jön is a következő.*

* megj.: trnd-projektben próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

* megj.: trnd-projektben próbáltam ki.

nyk

2018. július 2.

Idén télen iszonyatosan kiszáradt a bőröm, főleg a karomon és a lábamon. Akkor vettem meg és azóta is használom, először önmagában teszteltem, majd egy alkoholmentes hidratáló testápolóval együtt kezdtem el használni, de sajnos nekem nem sokat javított a helyzetemen. Nekem nem érte meg az árát, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

sdiablo

2018. április 12.

Jó termék. A lábszáramon cserepesre száradt a bőr mindig is, bármivel kentem. Ez és a testápoló párja jelentősen segített ezen az állapoton, az amúgy is érzékeny bőröm pedig kevésbé viszket, mióta használom. Nem vonok le érte csillagot, de számomra nagyon zavaró az illata (a grépfrútmagcsepp illata, amitől rosszul vagyok), de szerencsére nem érezni, csak mikor felviszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

PAncsi79

2018. március 29.

Nagyon örültem, amikor beválogattak a tesztcsapatba: sosem használtam még ilyesmi terméket a száraz bőrömre (ami száraz ugyan, de nem szélsőségesen száraz).
Tény, hogy cseppet sem húzódik a bőröm a használata után, tényleg ápolja a bőröm. Azonban csak a végtagokra használtam, mert nem éreztem úgy, hogy tökéletesen megtisztítja a teljes testem. Ami viszont eléggé zavart benne, hogy kissé büdös: évek óta illatmentes termékeket használok a bőrömre, így nem arról van szó, hogy az illatanyag hiányát érzékelem így, hanem tényleg van valami fura szaga. Emiatt egy idő után egyre ritkábban nyúltam utána, most azonban felfedeztem egy új funkciót számára: zuhanyozás közben szoktam leborotválni a lábam és ezt használom afféle "borotvahabnak", erre tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

nkltt

2018. február 12.

Nagyon szuper termék , puha és hidratált lesz a bőr. Nincs feszülés és kipirosodás a használat után . A kiöntője viszont lehetne jobb. Rengeteg folyik mellé , pedig tényleg nagyon koncentrálok rá-ez egy csillag mínusz . A terméket tesztelésre kaptam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

beauty.squirell

2018. február 10.

Télen csak olajtusfürdőkkel tudunk élni mert annyira idegessé válik a bőrünk, kenegetni kell, hámlik, viszket. EZ a testápoló ( a krémmel együtt) erősiti a bőr saját védőköpenyét így nem lesz sérülékeny illetve nyugtat is. Az illatát szokni kell, de lassan fogy, visszazsirozza a bőrt és kuponnal elérhető ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

OCsilla

2018. február 9.

A kisfiammal együtt használjuk. Nála nem is kell szinte testápolót használnunk mellé,ami lényegesen rövidíti az esti rutint. Az én bőröm is nagyon szereti. Nekünk az illatával sincs gondunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.