Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Aggo

2018. február 9.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Magában vagy a testápolójával is remek választás minden ekcémásnak. Remekül hidratál, bár egy kicsit furcsa az illata, de szerencsére nem marad meg. Egyedül a kiszerelése nem tetszik. Egy pumpa sokkal kényelmesebb használatot biztostana, főleg hogy olajtusfürdőről van szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

honey14

2018. február 9.

Az illata miatt kell, hogy levonjak egy csillagot. Nekem olyan halszag érződik rajta, amit nem igazán kedvelek. Ennek ellenére használom, szerencsére fürdés után nem érzem a bőrömön. Jól hidratál és nyugtatja a bőröm. Nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Nolya

2018. február 9.

nagyon jót tett bőrömnek a használata,nem száraz,puha,szinte hihetetlen, állaga kicsit furcsa,illata is,de a cél érdekében ennyit el tudok viselni,tesztelőként kaptam,de fogok venni belőlet,nekem és családomnak nagyon bejött

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

kismazzs

2018. február 8.

Nagyon megszerettem ezt a terméket :) Krémes állagú, amikor felkeni az ember. Illatanyagmentes, ami számomra hatalmas plusz pont, egyáltalán nem érzem büdösnek (nem állítom, hogy kellemes az illata), a bőrön, fürdés-tusolás után nem lehet érezni utána a szagát. Ezzel a termékkel újra merek kádfürdőt venni :), mert nem szárad ki utána a bőröm. Még testápoló sem kell utána. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek ekcémára hajlamos a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

kriszti.csatlos

2018. február 7.

Elsőre furcsa állag, de furcsán jó! Kellemes a használata. Én a "halszagot" csak nagy koncentrálással tudtam csak felfedezni, ha nem olvasok véleményeket észre sem veszem. A testápolóval együtt érdemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Preka5

2018. február 7.

A testápolóval együtt használom és végre hidratált, puha bőröm van télen is, ami nálam nagy szó. Talán egyedül az illata az amin lehetne javítani, de egyelőre az eredmény kárpótol.A két termék együttes használatával az ekcémám is sokat javult, szinte már alig látszik annyira visszahúzodott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 7.

Macilány

2018. február 7.

Elég borsos az ára, de a legjobb tusfürdő illetve babafürdető, amit valaha próbáltam. A kislányom bőre olyan selymes, mint még soha. Nekem is nagyon jót tett, a bőröm láthatóan szebb és hidratáltabb, nagyon puha lett. Kicsit fura a "szaga", de megszokható, az állaga pedig nagyon tömény, picit nehezebben oszlik, mint egy sima tusi, viszont habfürdőnek nagyon jól habzik, ami meglepett,így a kislányom is élvezi a fürdést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

ildici72

2018. február 6.

A tusfürdő nagyon jót tesz a bőrnek, már tusolás közben érezni lehet a hatását, csak a szagát nem tudom megszokni, eleinte a párom is ezt kifogásolta, de ő túltette magát ezen az apróságon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 6.

hdia

2018. február 5.

Nagyon jó termék, nem okozott irritációt, kevés is elég belőle, remekül hidratált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Gszila

2018. február 5.

Az illatmentesség valójában inkább olyan, mintha gyógyszertári fürdőszert szagolnál. A kettő között viszont nagy különbség, hogy nem fehér zsírral kened be magad, hanem extra olajos tusfürdővel. Hatása szuper, de aki hozzászokott ahhoz, hogy fürdés után illatosan tiszta lesz, annak kicsit ez furcsa. Akinek atópiás, nagyon száraz bőre van, annak viszont nagyon ajánlom, hogy béküljön ki ezzel az illatmentességgel, mert a bőre örömködni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.