Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Medy

2018. február 5.

Tavaly jött ki először ekcémás tünetem, 3 hónapig masszívan Lendin gyógyszerrel és patikai készítményekkel kezeltem. Sajnos érzékeltem a bőrömön milyen borzasztó kellemetlen is tud lenni az ekcéma. Volt alkalmam tesztelni az Eucerin Atopi Control olajos tusfürdőjét és bátran kijelenthetem, hogy meg vagyok elégedve a termékkel teljes mértékben.
Selymes, krémes érzetet nyújt. Annyira „habzik” amennyire kell, és nem utolsó sorban nincs kellemetlen érzet a bőrön, puha tapintásúvá válik, és nem csak a reklámszöveg kedvéért írják az ismertetőbe. Az elvárásaimnak teljesen megfelel, elégedett vagyok a termékkel. Megnyugtatja érezhetően a bőrt. Az Eucerin Atopi Control olajtusfürdőjét csak ajánlani tudom, mert tényleg megszünteti a bőr száraz és húzódó érzetét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

rekeszke

2018. február 5.

Tesztelésre kaptam. Elsőre furcsa volt, hogy olyan, mintha tiszta olajat öntenék a kezembe, de aztán megtetszett, és egész jól habzik is. Sokakhoz hasonlóan én is az illata miatt vonok le egy csillagot, de a hatása szuper! Télen sokkal problémásabb a bőröm, szerintem főleg ilyenkor fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Judee1

2018. február 5.

Az illata miatt vonok le egy csillagot, ezt figyelmen kívül hagyva,nekünk sokat segített az atópiás bőrünkön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Ancsuk

2018. január 24.

Fuu hat... az ‘illata’ valami borzalom, tomeny ricinus olaj erzodik belole, bar furdes utan elillan szerencsere. Nekem kulon elmeny, hogy olaj bazisa ahogy vizzel erintkezik egybol kremes tusfurdot kapunk. Csak az illata miatt 4 csillagot kap

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Szandra9073

2017. március 31.

Kisfiam(8 hónapos) atópiás bőrére használjuk. Nagyon szuper termék, mióta ezzel fürdetjük nem jöttek elő a bőrpanaszok. Csakis ajánlani tudom. Az illaga semleges, nemúgy mint a testápolójának...sajnos azzal nagyon mellélőttek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

bejus19

2017. február 15.

Egyetlen egy dolog miatt nem 5 csillag és az a szaga. Jobbat nem tudok rá írni, mert lányaim első körben nem is akarták használni, mikor kibontottuk és megérezték a szagát. Azóta megbarátkoztak vele és rutinszerűen használják, mert a bőrüknek viszont jót tesz, hidratáltabbak tőle, magamon is tapasztalom.
Nagyon kevés kell belőle, mert nagyon jól habzik, csak vigyázni kell, alaposan ki kell mosni a kádat utána, mert csúszik az olajosság miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

EszterV

2017. február 12.

Imádom, megmentette a bőrünket a téli viszontagságoktól.
Selymes, ápolt egészséges bőr marad utána; legyen a használó felnőtt vagy gyerek, ekcémás, száraz vagy akár zsíros bőrű.
A sminkemet is vele távolítom el, igazo kis csoda! ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Imádom, megmentette a bőrünket a téli viszontagságoktól.
A sminkemet is vele távolítom el, igazo kis csoda! ♡

muffin93

2017. február 7.

Szerintem is büdös, ezért levonok egy csillagot, tényleg olyan mintha étolajba áztattam volna magam, mint ahogy azt már előttem leírták.
Nagyon jól hidratál, kellemes érzés a bőrömre kenni, de én amúgy is nagyon szeretem az olajtusfürdőket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

ritabokros

2017. február 7.

Nem tudok túllépni azon, mennyire büdös, és ez a bőrön is érződik. Kín-keservesen fogom elhasználni. Az ára nagyon magas szerintem, és sok termék kárba megy az adagolás miatt. Egyébként nem irritálta a bőrömet, de nem is volt megváltás sajnos. Reméltem, hogy működni fog pedig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

szalaiedina1

2017. február 7.

Teszteltem a terméket, mert a cégtől ingyen kaptam. Először nem volt jó a benyomásom a tusfürdőről, mert húzta a bőröm fürdés után. Viszont pár alakalom után vettem észre, hogy egy száraz, piros foltom, amivel már hetek óta kínlódtam, eltűnt. Nagyon örültem neki. Az adagolása nem tetszik még. Nagyon drága termék, és fáj a szívem, mikor folyik le a doboz oldalán, miután borítottam a tenyerembe. Ezzel a problémával jó lenne valamit kezdeni. Mondjuk a J&J babaolajnak a megoldásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.