Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

farkasa

2017. február 7.

Lányom ekcémás kezére próbáltuk ki, rögtön a bekenés után elmúlt a viszketés, a pirosság pár nap alatt. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

mnikolett93

2017. február 6.

Tesztelésre kaptam, és párom ekcémás bőrével csodákat tett néhány használat után! Pedig előtte évekig próbálkozott mindenfélével, bőrgyógyászhoz is járt..Az illatától eltekintünk, mert szuper hatékony :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Lylica

2017. február 6.

Ez az első termék, a sok kipróbált közül, amitől nem feszül, ég, viszket fürdés után a bőröm. Kellemesen ápolja és tisztítja a bőrömet fürdés közben is. Hosszabb ideig tartó használat után érezhetően puhább, selymesebb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

weirdngeek

2017. február 5.

Meg kell szokni az illatot, meg, hogy kevésbé habzik, azonban ez mind azért van, hogy jobb legyen az érzékeny bőrünknek. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

monika1966

2017. február 4.

Tesztelésre kaptam a terméket . Érdekes ez az olajos állag , de szerettem használni ...csak az illatát nem tudtam megszokni :( A bőröm puha és hidratált tőle .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Banszky

2017. február 4.

Száraz,ekcémás bőröm van egy kicsit talán segített a tusfürdő rajta de borzalmas "illata" van és az állaga is olyan,mintha napraforgó olajjal locsoltam volna magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

evelin01

2017. február 3.

Valóban segít a száraz bőrön. Nekem fürdés után általában húzódott, viszketett, de ennek a terméknek a használatával egyáltalán nem éreztem semmilyen irritációt. Nagyon kellemes az állaga, illata egy kicsit furcsa számomra, de nem vészes. Ami meglepő, hogy olajos formátuma ellenére hozza a megszokott tusfürdő érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

csokibeka

2017. február 3.

Gazdaságos, mert kevés kell belőle, működik önmagában is, sima tusfürdővel keverve és fürdővízhez adva is. Önmagában nekem sajnos kevés, mindenképp kell mellé a testápoló, de a kettő együtt eltüntette a piros, hámló gyulladt foltokat a bőrömről( 3 hét után). Allergiát nem okozott, mint a márka több terméke..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

egrilany

2017. február 3.

Elsőre furcsa az olajos állag, de nagyon jól habzik, utána a bőr olyannyira puha, hidratált, hogy testápolót sem feltétlen indokolt használnom, pedig igenccsak viszkető, száraz, kipirosodásra hajlamos bőröm van. Még a kisbabámat is ezzel fürdetem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Nixi91

2017. február 3.

Tökéletes a száraz, atópiás, ekcémás bőrömre. Jobban szeretem mint a testápolóját. A sűrű cuccból nagyon jól lehet habot képezni, hidratál, fürdés után nem feszül a bőröm, nem viszket. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.