Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pocokdaniel

2017. január 29.

A tusfürdő valóban hatékony és érezhetően ápolja a bőrt, anélkl, hogy olajos érzetet hagyna maga után. Fiamnál a fürdővízhez keverve használjuk. Egyetlen hátrány, hogy többet kell belőle használni, mint a hagyományos tusfürdőből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 29.

felicia

2017. január 27.

Kipróbálásra kaptam a terméket. Ami először érződik, hogy konkrétan halszaga van. Ha hatásos, akkor ezen túl lehet lépni, mivel miután lemosom akkor már nem érezhető. Olyan mintha olajat kennék magamra, ami kissé habzik. Engem annyira hidratál, mint a gyógyszertári mosakodókrém - csak annak kedvezőbb az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

velira

2017. január 27.

Tesztelés során ismertem meg a terméket, elsőre nagyon fura volt az állaga és illata, de rövid idő alatt nagyon megszerettem. A bőröm szép és puha, sminklemosásra is tökéletes, ezentúl is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

MariaKockas

2017. január 27.

tesztelésre kaptam a testápolóval együtt,hát a tusfürdő nem a kedvencem,hiányzik valami jó illat,de a hatása a lényeg,az pedig kitűnő,bőröm szárazsága,az ekcémás foltok látványosan javulnak,bárkinek szívesen ajánlom kipróbálásra,mert csak aki ezzel küzd ,tudja igazán mekkora áldás,ha végre nem feszül,húzódik,repedezik a bőr

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

fdora

2017. január 27.

Tetszik a tusfürdő olajos állaga, egyedül az "illattal" nem vagyok kibékülve, de ez nem akkora probléma. Segít a bőrszárazségon, a testápolóval kombinálva javult a bőröm állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

brekus

2017. január 26.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, már az első használatkor érezni, hogy lágyítja a bőrt és beburkolja valami puhasággal. A testápolójával együtt használom, imádom, amit tesz a bőrömmel, még sosem volt ilyen sima és jó tapintású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

ImikeMariann

2017. január 26.

A terméket tesztelésre kaptam. A bőröm irritált, száraz, viszketős. A tusfürdőt használva a bőrömet selymesebbnek éreztem és nem jelentkezett a fürdés utáni húzós, viszketős érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 26.

Klara1979

2017. január 26.

Tesztelésre kaptam a testápolójával együtt. A kislányom már régóta küzd az atópiával. Sokszor kellett sajnos szteroidos krémet használnunk, mert csak az segített. Ez a tusfürdő és a testápoló már az első használat után csodát tett a bőrével. Mióta használjuk, nem jöttek elő a tünetek. Nekem is nagyon száraz a bőröm és nálam is bevált. Bátran és nyugodt szívvel ajánlom bárkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

ZsofkaO

2017. január 26.

Kicsit furcsa az illata, de a cél érdekében nem foglalkozom vele, hiszen tényleg kevésbé viszketek tőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

mismusom

2017. január 26.

Egy igazi mindenmentes csoda. Megéri az árát. Azt kaptam, amit vártam tőle: megoldást a száraz bőr okozta problémáimra.
Egy hátránya van: sokkal alaposabb kimosást kíván a kád, az olajos jellegből adódóan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.