Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

dori1204

(!)
2017. január 20.

A cégtől kaptam tesztelésre a testápolójával együtt, ám sajnos két napi használatot követően az egész testemen kis, viszkető, piros kiütések jöttek ki, amik kb. 1 hét után múltak csak el. A használatát így 2 nap után fel kellett függesztenem, mert úgy tűnik a bőröm valamelyik összetevőre nem reagál jól (pedig kifejezetten a termékek célcsoportjába tartozom az extrém száraz, foltokban ekcémás bőrömmel).
A tusfürdő egyébként híg, olajos állagú, ami a bőrön a eloszlatva már krémessé válik. Az állagát tekintve egyébként kellemes a használata, ám sajnos elég büdös, olaj szaga van. Nekem ez a termékcsalád nagyon nem vált be, ráadásul nem is éppen pénztárcabarát a fogyasztói ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Mardebra

2016. november 25.

Úristen! Imádom! Az ekcémás bőröm miatt a melegvíz érintése is fájt, de ha a tusolás közben őt használom nyugodtan pancsolhatok! A bőröm pihepuha és nem húzódik. Az illata nekem nosztalgikus, babakoromban is ilyet használtunk :) Nem is értem hogy élhettem enélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

knoemi

2016. november 22.

Nagyon jó olajtusfürdő, ami az ekcémás bőr tüneteit kiválóan csillapítja. Az illata nem túl kellemes, de szerintem a jótékony hatása felülírja ezt a kis negatívumot. Azt hiszem a La Roche Posay olajtusfürdője után, ez a második legjobb termék ekcémára. Felkenve egy kicsit nehézkesebb, igazi olajos hatást kelt, de aztán szépen felhabzik és nem marad kellemetlen érzés utána. Szuperül hidratál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

generalnagy

2016. október 1.

Mondjuk ki, ez a tusfürdő büdös, viszont fürdés után már nem érezhető a bőrön. Az ekcémás bőrre tényleg nagyon jó hatással van, elmúlik a viszketés, a foltok halványodnak. Akinek ilyen jellegű problémája van, annak javaslom, hogy próbálja ki ezt a tusfürdőt a testápolójával együtt, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Agnessa

2016. augusztus 12.

Egyetlen hátránya, hogy borzasztó drága! :/ Én nagyon szeretem az állagát, az illatával semmi gondom, a bőrömhöz pedig kíméletes! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

CeCeDrake

2016. március 7.

Tesztelem jelenleg is. A lábam olyan száraz szokott lenni néha, hogy megőrülök, annyira viszket. Ezt a problémát megoldotta. Testápolóval együtt használom. Érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlom.
Most már eljutottam oda, hogy használok mellette más termékeket is és a probléma nem jött elő újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

EviKicsi

2016. március 1.

Tesztelésre kaptam a terméket, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata elsőre furcsa lehet, de Illatanyag mentes, szóval ne is várjunk mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Doryyy

2016. február 25.

A hatása szuper. Kevés kell belőle. A kissé kellemetlen illat a lemosás után ezer százalék, hogy lejön a bőrről. Nagyon problémás bőrűeknek mindenképpen ajánlom, hogy az Atopicontrol testápoló előtt ezzel mossák le az érintett területet. Hiába olajos, a vízzel érintkezve valahogy olyan hagyományos, könnyen lemosható tusfürdővé válik, szóval nem kell megijedni az olaj szótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Pompoko

2016. február 25.

Mindenképpen megéri az árát! A szaga kissé kellemetlen, mivel illatmentes, ez elsőre furcsa lehet, de meglehet szokni. Fürdés után puha, hidratált lesz a bőr, nem hagy zsíros érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Clinique

2016. február 24.

Nagyon imádom! Megszüntette a száraz részeket a bőrömön, amivel évek óta küzdöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.