Eucerin

Ár:   4350 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az aktív hatóanyagok különleges összetételének köszönhetően segít megszüntetni a korpásodást. Színezőanyag- és parabenmentes termék.

gulyi01

2016. március 20.

Éveken keresztül problémám volt a fejbőrömmel (elég nagy darabokban korpásodott, olyan szinten, hogy reggel megmostam délután pedig már tiszta korpa volt, de nem is korpa, hanem mintha hámlott volna)!Számtalan sampont kipróbáltam kb 3 napig örültem is , hogy talán , most ez beválik, de mégsem!A bőrgyógyász válasza, az volt, hogy ez a stressztől van, idegeskedjek kevesebbet, idő közben munkahelyet is váltottam, sokkal nyugodtabb helyre kerültem, de persze ez semmit nem segített!
Egy gyógyszerész javaslatára próbáltam ki ezt a sampont, nem volt olcsó, de megérte, végre nem kell naponta hajat mosnom!Több mint 2 hónapja használom és teljesen meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Szalbri

2016. március 15.

Nekem mindig probléma volt a bőrömmel. Tavaly elkezdett a hajam korpásodni. Nem kicsit, nagyon! ( :D ) Kipróbáltam szinte az összes korpásodás elleni sampont, gyógynövényes hajmosást, már a gombásodásra ajánlott samponon is túl voltam, de semmi nem segített. Decemberben ledöntött a lábamról egy kiadós megfázás, a szervezetem legyengült, a korpa erősebb lett. Ekkor ajánlotta a gyógyszerész ezt a sampont, bár én T\gelt akartam venni, de itt nem árulják. Az első mosás után sokkal jobb volt, a másodiknál teljesen eltünt a korpa. Nem olcsó a termék, viszont december elsején vettem, és még legalább 3-5 mosásra elegendő van -hosszú a hajam-. Csak ajánlani tudom, mert nekem -aki mindenre allergiás-, bevált. Más sampont nem is használok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 15.

extrapolate

2016. január 3.

Már több mint fél éve használom. A korpám nem a szokásos apró lapkás, hirtelen az egyik napról a másikra nagy száraz lapkákban kezd leválni, ekcémaszerű (stressz a fő oka, de ha paradicsomot eszek akkor is kijönn rajtam). Ezt a készítményt magamtól próbáltam ki hátha használ alapon, szerencsémre bevált nekem. Ha nagyon bekorpásodik a bőröm, akkor az Anti-Shuppen Intensiv-Tonikummal bekenem a felületet, jól bele masszírozom, majd jöhet egy óra múlva a hajmosás. Nekem egy tubus sampon kb. másfél hónapig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

simonlinda06

2014. május 25.

Már egy két használat után eltünteti a korpát. Nekem ugyan kell mellé egy kis balzsam is,de a dolgát hibátlanul elvégzi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Nikozia

2014. március 11.

Egyszerűen tökéletes, nem csak a korpára jó, de mellette nem használtam balzsamot, mert nem volt szükség rá! Az ára kissé borsos, de maximálisan megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.