Eucerin

Ár:   3089 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2012. december 17.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jellemzők:

• A szalicilsav (1,8% aktív) hatékonyan kezeli a pattanásokat
  • A nyugtató hatású kamilla csillapítja az irritációt
  • A pigmentek segítenek elfedni a hibákat
  • Nem mitesszerképző

Előnyök:
Csökkenti és elfedi a bőrhibákat, miközben nyugtatja az irritált területeket.
A ceruzaforma lehetővé teszi a nap folyamán bármikor történő pontos alkalmazást és könnyen illeszkedik a bőr színéhez, hogy azonnal elrejtse a pattanásokat és a vörös foltokat, a pórusok eltömítése nélkül.

Kiszerelés: 2.5 g

nyk

2019. június 26.

Évek óta ezt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Nekem a legfőbb szempont mindig az, hogy ne rontson a termék a (szuper érzékeny) bőröm állapotán és főleg ne okozzon még több pattanást. Ez a termék ha le nem is szárítja a meglévőket de szépen elfedi, viszonylag tartós és a gyulladást is kicsi visszább húzza. Jobbat eddig még nem találtam, pedig rengeteg korrektort kipróbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Ramri

2019. június 26.

Elhasználtam már vagy 6 darabot az utobbi évek során. Tartós felkenés után, picit szárítja a pattanásokat (ami plusz pont), nagyon sokáig elég. Nagyon sokfélét kipróbáltam, de már pár éve ennél ragadtam, tökéletes.

Mahoney

2019. június 13.

ez az ami a legjobban passzol a bőrszínemhez, illetve a fedése is jó. bár nálam nehéz dolga van, mert én nem csak patikat és pirosságot fedek el vele hanem a patikból keletkezett sebeket is. az ára tényleg húzós, de mivel korrektorról van szó, nem pedig egy alapozóról lehet életem végéig elég lesz már😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Kispanda

2019. május 15.

Karácsonyra kaptam, nekem a színnel nincs bajom, mert valami csoda folytán tökéletes az alapozómmal. Mintha egy picit segítene gyorsabban gyógyulnia a gyulladt, piros pattanásoknak, több se lett tőle. Nekem szerelem, kicsit drágállom, de sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

MormiOrsi

2019. április 1.

Valamilyen kuponnapos alkalomkor sikerült belefutnom, így a fenti áránál kedvezőbben tudtam megvenni. Az értékelésem viszont csak 3-as, mert nem hiszem, hogy újra beruháznék rá a teljes áráért. Egyetlen dolog tetszik benne, hogy egész jól elfedi a piros pattanásokat az arcon, jobban, mint egy korrektor vagy alapozó. Viszont pl a nyakamnál nekem is nagyon elüt a színe, így ott nem tudom használni. Emellett tökre örültem, hogy van benne szalicilsav és az majd segít lehúzni a pattanásokat, de igazából nem vettem észre, hogy gyorsabban gyógyultak volna ettől a terméktől.

Update: hát, fel kell húznom egy csillaggal, mert mióta ez megvan, azóta hozzá sem nyúltam a catrice camouflage korrektoromhoz, mert sokkal jobban fedi a piros foltokat és most, hogy már nagyon kifogyóban van elkezdtem pánikolni, hogy "de nekem kell még ebből"! :D Így szerintem újra fogom vásárolni, nem a pattanás szárító hatása miatt, mert az továbbra sincs, hanem a fedése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Ronika83

2019. március 27.

Legjobb barátom, főleg ha egy-egy makacsabb pattanásról van szó. Elfedi és egyben csökkenti is a gyulladást, arról nem is beszélve hogy nagyon sokáig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

florien

2019. március 3.

A leszárító hatása és a fedése is kitűnő számomra. Kicsit drága de megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

A leszárító hatása és a fedése is kitűnő számomra. Kicsit drága de megéri.

kittialetta

2018. november 7.

Abszolút öt csillag, mind a fedése, mind a pattanasleszárító hatása miatt. Zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

domm

2018. október 20.

Nagyon szeretem. Hamarabb rlmulnak a pattanasaim tőle. (Ritkán van pattanasom , de ha előjön egy az hatalmas lesz es nsgyon sokaig ott marad a nyoma) amikor felteszem stepen egybeol ad a bőröm színével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Piciandi

2018. július 30.

Nagyon nagyon megszerettem. Mindíg újra fogom venni, nem érdekel az ára! Leszárítja és remekül fedi a pattanásokat, a kezdödöket visszafordítja és ahol sokszor kijönnek oda extra kenek kicsit és azóta alig jön, így megelözésre is kiváló! A szine egész jól illik az arcomhoz, még most nyáron is. Én el szoktam picit az ujjammal maszatolni, úgy jobban tetszik. 10 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.