Eucerin

Ár:   2589 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cofffi, Módosítva: 2011. április 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tekka

2016. március 21.

Az én bőrömnek sajnos nem elég a radírozó hatása, bár utána mindig frissnek és puhának érzem a bőrömet. Még egyszer nem fogom újravenni, mert összességében nagy javulást sajnos nem vettem észre, a bőrhibáim száma sem csökkent, nálam a se nem árt se nem használ kategória. Csalódott vagyok mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Piri11

2015. október 29.

Mivel több mint egy hónapja használom, így bátran írok véleményt. Szerintem nagyon jó termék, nagyon szépen és hatékonyan tisztít. Teljesen elégedett vagyok a radírozó hatásával, kellemesen "dörzsöl" és jól tisztít. Amióta ezt használom (heti 2-3 alkalommal) azóta jelentősen csökkent a miteszereim száma és nem volt patti a bőrömön. Használat után nekem egy kicsit húzódik a bőröm, de bekrémezve semmilyen kellemetlenséget nem tapasztaltam. Nagyon tetszik a zöldes illata is. Részemről újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 29.

Lorigil

2015. augusztus 4.

Elég gyenge arcradír, nincs utána olyan érzésem, mint akár egy olcsóbb arcradírnál is, hogy pihe-puha a bőröm. És nem is lettek kevesebbek se a pattik, se a mitesszerek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

vegyesz001

2015. május 30.

Én is jó véleménnyel vagyok róla. Mindennap használom és szerintem így is ki fog tartani kb. 1,5 hónapig. Ahhoz gyengének érzem a radírozó hatását, hogy csak heti 1-2 alkalommal használjam, minden napra viszont tökéletes.Próbáltam a legkedvezőbb áron hozzá jutni, így jó pár gyógyszertárat és webshopot megnéztem és arra jutottam, hogy a Pingvin Patika webshopjában lehet a legolcsóbban megvásárolni, mégpedig 2330 Ft-ért (akciósan kb 2000 Ft-ért). Amennyiben kiszállítási helynek egy Pingvin Patikát kérsz, úgy 0 Ft a szállítási költség. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

norika18

2015. április 24.

szuper bőrradír

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

szuper bőrradír

Brock-baba

2014. november 7.

Nemrég vettem az itteni pozitív vélemények hatására. Az ára 2.780.- volt a gyógyszertárban, még belefér. :) Szóval, még csak ismerkedem vele, de kezdi elnyerni a tetszésemet. Az állaga jó, kellemes, nem túl folyós, pici is elég belőle, az illata először kissé tolakodó, de gyorsan elillan. Jól és alaposan tisztít, tényleg tisztának érzem utána az arcomat, még egy extrém izzasztó nap után is. A miteszerekre jó hatással van, gyorsan leszárítja őket, a pattanásokra különösebb hatást nem láttam, hogy gyakorolna. Azt tapasztaltam, hogy jobb csak egy nap egyszer használni, mert amúgy sok lehet, száríthat, úgyhogy én felváltva használom az arclemosó zselével együtt. Nem állítanám, hogy annyira hatalmas erővel radíroz, de mivel az én bőröm érzékeny is, nekem ez így pont megfelelő. :) Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Update: Már egy jó pár hónapja használom, és a "rabjává" váltam! :) Egyre szebb tőle a bőröm, ha jönnek is pattik, sokkal gyorsabban elmúlnak. A bőröm sokkal üdébb a használata után, a ráncocskák simábbnak tűnnek. Szeretem!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

polaroidpaper

2014. augusztus 7.

Nagyon elégedett voltam, amikor 2 éve használtam.
Amikor elfogyott, akkor váltottam Neutrogena arclemosóra, erre:

és utóbbi terméktől kifejezetten pattanásos lettem. Szóval a bőröm tiltakozott, hogy
"jajj miért nem az eucerint használod tovább?"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Nagyon elégedett voltam, amikor 2 éve használtam.
Amikor elfogyott, akkor váltottam Neutrogena arclemosóra, erre:

"jajj miért nem az eucerint használod tovább?"

ger.ne

2014. június 27.

Bevallom, én továbbadtam, pedig nagyon bíztam ebben a márkában. Nem egy durva radírozó, az biztos, viszont nekem a napi szintű használata felszíni szárazodást okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 27.

Flami

2014. június 27.

Sajnos engem nagyon szárít.
Most olvastam, hogy ennek a termékcsaládnak az éjszakai kréme mennyire jó, de még gondolkodom, hogy ki merjem-e próbálni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 27.

Sajnos engem nagyon szárít.

Dana1983

2014. április 13.

A jó vélemények hatására vettem meg ezt a radírt. Az biztos, hogy sokkal kevésbé szárít, mint az eddig általam próbált radírok. Szerintem ez a termék inkább arclemosó mint radír, elég kevés szemcse van benne. Amúgy nagyon kevés kell belőle, elfogadhatóak az összetevői (bár a parfümöt kihagyhatták volna), az illata szerencsére enyhe, jól tisztít, puha és selymes lesz tőle a bőröm. Majd kíváncsi leszek, hogy a mitesszerekre milyen hatással lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.