Eucerin

Ár:   2589 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cofffi, Módosítva: 2011. április 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jeckyl

2014. április 4.

Imádom ezt a bőrradírt. Kíméletes, de jól tisztít, nagyon friss tőle a bőröm. Nem is túl drága, szerintem nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Fruzsina93

2013. szeptember 14.

Nagyon jó termék ez az első radírom ami segít megakadályozni a mitesszer képződését, friss üde lesz az arcom utána, más radírok (avon, eveline...) sokszor krémes, zsíros érzést hagynak maguk után...:-O
Hidratálni érdemes utána, mert valóban szárít picit, érdemes az eucerin valamelyik hidratálójával. Számomra elengedhetetlen, nagyon megszerettem és mindig ezt veszem újra!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

szilva88

2013. május 13.

Néhány napja használom, és nagyon jól tisztít, szemmel láthatóan kevesebb a mitesszer. Csak 4 pontot adok, mert nekem nagyon szárítja az arcomat, rögtön utána kell krémeznem. De a hatásával eddig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

GSz

2013. május 8.

Fantasztikus termék! Kíméletes, nagyon puha, tiszta lesz a bőr. Valóban lehet mindennap használni.Nekem drága, de megéri, újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Kencefice

2013. április 21.

Szeretem. Az illatát, a radírozó hatását, azt hogy tejsav van benne,amit Lisa Eldridge is előszeretettel ajánl a csodálatos angolságú videóiban, azt hogy nem szárít, hogy mindennap lehet használni. Az egészet, úgy ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 21.

huncutka

2013. április 10.

nagyon szeretem, kellemes illata van. Habzik jól radíroz, szép lesz utána a bőröm. Smink lemosás után tonik vagy szalicilalkoholos áttörlés után használom. Bár ezek után egy táplálóbb krémre van szükségem. Az arcom nagyon puha lesz ami sokáig tart, nem úgy mint más radír esetében, és ami fontos, hogy nem piros utána az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

hempike1

2013. április 6.

Még nagyon kevesen írtatok róla, de úgy határoztam, hogy ennek ellenére kipróbálom. Nagyon jól is tettem, meg vagyok elégedve a tisztító hatásával. Már keresem e család többi tagját is, mert gondolom, hogy tovább lehet fokozni a hatást. Nekem csak néha bukkan elő 2-3 patti, de azt sem szeretném, mert annyira ápolatlannak érzem úgy magam.

3 hét után: Legelső amit észre vettem, hogy már 1 hét után kevesebb lett a mitesszerem. Majdnem minden este ezt a peelinget használom, szerencsére nem szárít, sőt, nagyon kímélő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

albertinablogg

2012. december 21.

Nekem használt. A krémmel és a tonikkal használom. Tökéletes!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Nekem használt. A krémmel és a tonikkal használom. Tökéletes!!!!

Accika

2012. február 12.

én nagyon sokat használom, tényleg nagyon jó.jól kitisztítja az arcbőrt.és kellemes az illata is nagyon, nem olyan mentolos amitől már egyből könnyezik a szemem.tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 12.

Hidratálók: Lactic Acid, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.