Eucerin

Ár:   759 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laposi.helga, Módosítva: 2015. november 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagy koncentrációjú Dexpanthenol és E-vitamin tartalommal
  • 6-os UVB fényvédő faktor
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát  toleranciáját klinikai vizsgálatok  bizonyítják
  • Száraz, repedezett ajkak gyors ápolására és védelmére.

ananasz1

2014. június 19.

Nagyon bevált! Bármit is csinálok, cserepesek szoktak lenni az ajkaim, és olyan jó eredmény, mint ez a termék, még semmi sem ért el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

turbolya

2014. március 14.

Mindig tartok ajakápolót az éjjeliszekrényen kívül az íróasztalomon, és az itthon gép mellett töltött napokon (azaz a hét legalább öt napján legalább 16 órán át) értenyúlok, amikor érzem, hogy jólesne. Most ez a Pixiboxból származó példány van egy ideje a kezem ügyében, és most tudatosult bennem, hogy sokkal gyakrabban kenem újra, mint a többieket, amelyeket használni szoktam, mert sokkal gyakrabban érzem szükségét -- azaz nem nagyon működik. Ez a fogyásán is látszik, gyorsan apad. A szám "komfortérzete" pedig a folyamatos, gyakori használat mellett is egyre rosszabb, úgyhogy visszaváltok hatásosabbra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 14.

LucusNagy

2014. március 13.

Nagyobb reményeket fűztem hozzá. Használat után rövid idővel megint érzem, hogy száraz a szám. Reménykedtem, hogy hasonlóan sikeres lesz, mint a Carmex, de a közelébe sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

sal

2014. március 8.

Szépen hidratál és nagyon puhít,viszont a nagyon cserepes ajkakra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Szépen hidratál és nagyon puhít,viszont a nagyon cserepes ajkakra nem jó.

beautifullife

2014. február 15.

Ő is Pixibox-al került hozzám. Párszor már gondoltam rá, hogy megveszem, de aztán rátaláltam a Himalaya termékekre és nem éreztem szükségesnek.
1-2 ismerősöm oda van érte, hogy mennyire szuper termék és nem cserélnék le semmire. Hát most végre volt alkalmam megismerni, de engem annyira nem kápráztatott el.
Színtelen, szagtalan, kicsit kemény állagú. Nem képez kényelmetlen, filmszerű viseletet az ajkakon, szinte észrevehetetlen. Az ápolása jó, de szerintem csodaszer. Ugyanúgy teljesít számomra, mint a fent említett márka termékei. Fűtésszezonban általában reggelente húzódik a szám széle, függetlenül attól, hogy bekentem-e előzőleg este vagy sem. Na ezt ő sem tudta kiküszöbölni. Extrémen száraz ajkakon szerintem nem fog szuperálni, csak megelőzésre jó.
Erénye legyen a fényvédés és az összetevők, de ezt a Himalaya termékek is tudják, úgyhogy elhasználni elhasználom, de nem venném újra. Nekem ez a steril külső sem tetszik, de ez már teljesen szubjektív dolog, nem számítom bele az értékelésbe, meg amúgy is, egy gyógyszertári termék nem fog hatás vadászni a csomagolással.
Szóval én egy kicsit úgy érzem, hogy a márka neve kerül megfizetésre, mintsem a hatékonyság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

p.dori0724

2014. február 14.

Nagyon szupi ajakápoló!Imádom.. Jól hidratál, nincs íze, nincs illata, és tartós is.Biztosan újra fogom venni.Most ebben a téli időszakban nagyon jól teljesít..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Estee

2014. február 2.

Elsőre nem nyerte el a tetszésem. A téli mínuszokban viszont megfelelőnek találom, mert kicsit sűrűbb a formulája, ha lehet ilyet mondani. Azért az LRP-t nem cserélném le, de el kell ismerni, hogy télen ez is jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Cipriana

2013. december 15.

Klassz kis ajakbalzsam, nagyon jól hidratál és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Klassz kis ajakbalzsam, nagyon jól hidratál és az ára sem vészes.

Nefertiti

2013. november 12.

Sok- sok keresgeles utan azthiszem h megtalaltam az igazit.
Probaltam mar szamtalan ajakapolot, olcso kategoriatol egesz a dragaig, nem sajnaltam ra a penzt.
Ezt az ajakapolot ajandekba kaptam egy vasarlas melle. Es azt kell mondanom h imadom!!! Szagtalan- szintelen- izetlen egyszeru tokeletes.
Bar meg par napja hasznalom csak, de eddig bevallt es nagy a szerelem. :)
Megadom neki az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Sok- sok keresgeles utan azthiszem h megtalaltam az igazit.
Bar meg par napja hasznalom csak, de eddig bevallt es nagy a szerelem. :)
Megadom neki az 5 csillagot!

zsuzsi.toth.1983

2013. november 5.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót, eddig ez vált be a legjobban. Nagyon jó, tartalmas az állaga és hosszú ideig hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.