Eucerin

Ár:   759 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laposi.helga, Módosítva: 2015. november 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagy koncentrációjú Dexpanthenol és E-vitamin tartalommal
  • 6-os UVB fényvédő faktor
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát  toleranciáját klinikai vizsgálatok  bizonyítják
  • Száraz, repedezett ajkak gyors ápolására és védelmére.

Cseniko

2019. március 2.

04. 18.: Hosszú éveken keresztül nem akadt vetélytársa az FLP Lips-nek, mígnem találkoztam ezzel az ajakápolóval!
Másfél éve ő is a háztartásunkban megtalálható kozmetikumok állandó tagjává vált, párhuzamosan a Lips-el.
Én inkább érte, párom a Lips-ért nyúl.

Up.: a lelkesedésem bőven alábbhagyott. Azóta a Lips-et többször újravettem, ez meg 2 év után sem fogyott el, így rásóztam a férjemre😅. Egyszerűen nem elég krémes, nem hidratál eléggé. Inkább megelőzèsre, fényvédelemre jó, de ha már cserepesek az ajkak akkor nem nyújt megfelelő segítséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Én inkább érte, párom a Lips-ért nyúl.

Doridia

2019. február 18.

Sokáig a Nuxe ajakápoló volt nálam a favorit, abból is a stiftes verzió. Még a borsos árát is elnéztem, mert annyira szerettem. Viszont szerintem ez az Eucerin ajakápoló sokkal-sokkal jobb. A legtöbb ajakápolóval az a gondom, hogy hagy egy zavaró ragacsos, szilikonos réteget a számon, ami ott ül, amíg tulajdonképpen evéssel, ivással vagy bármi mással le nem kopik/el nem tüntetem. Ha eltűnt onnan a szám ugyanúgy igényelné, hogy hidratáljam. A Nuxe volt az egyetlen eddig, ahol azt éreztem, hogy a hidratálás is megvan, de pl. a Carmex - bármelyik amit eddig próbáltam, jelenleg pont van bontva egy Lime Twist mert mindig reménykedek, hogy ez jobb lesz - nekem semmit nem hidratál. Semmi extrát nem kell várni az Eucerin ajakápolótól, nem hűsít vagy ad szép fényes ajkakat, ellenben hidratál. Rúzs alá még nem próbáltam, csak általános ápolásra, így arról nem tudok nyilatkozni, de ha egy megbízható, fényvédős hidratáló ajakápolót keresel, akkor ő jó eséllyel beválhat. Nyilván van nála is jobb de nálam 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Lorina

2019. február 6.

Eddig a legjobb ajakápolóm.Nem ragad,szép természetes hatás az ajkakon!Szuper hidratálás,télen,nyáron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

anita.szaraz

2019. január 11.

Nincs illata, nincs színe, nincs íze. Számomra legfontosabb, hogy nem szárít (mint pl labello), de többször kell kenni. Egyébként semmi különleges, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nymphea

2018. december 26.

UP: Úgy érzem, adtam esélyt neki eleget, de nem az igazi. Sőt, az Alterra, Alverde szintjén áll, amolyan tessék-lássék. Visszatérek az örök kedvenc Uriage-hoz, Primushoz.

Nem rossz ajakápoló, de bár már nagyon kíváncsi voltam rá, nálam nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket teljesen. Az ajkaim hamar újra cserepesek lesznek, kenegethetem kb egész nap. A csomagolása atombiztos, illata semmi,és sűrű, de jól kenhető, sokáig elegendő balzsamot kapunk a pénzünkért. Viszont nekem az Uriage ajakbalzsamai az etalonok, ez pedig nyomába sem ér. Egy közepest ér, mert nekem még a Primus is sokkal jobban bevált a cserepes, hámló ajkaimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

sajtosszenya

2018. december 14.

Eleinte azt hittem, hogy megtaláltam a nagy őt. Sajnos a hidegebb napok beköszöntével derült ki, hogy nem annyira 'testes', gazdag ajakápoló, de nem bántam meg, hogy megvettem. Tetszett, hogy nem ízesített, viszont elég sokszor kell újra kenni, így nem túl kiadós. Hidratálásban kicsit többet vártam, ideig óráig orvosolja a problémát, de nem tökéletes. (Van olyan?:) Egynek jó volt, szerintem próbálkozom mással, egyelőre nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Lorna

2018. november 16.

Nagyon hasznos volt. Volt, hogy éjszakára télen használtam, és úgy is jól teljesített. Volt, hogy reggel folyékony rúzs alá hidratálásnak használtam, úgyis nagyon jó volt. Hozzáteszem, hogy akkor kicsit elvett a folyékony rúzs mattságából, de nekem megérte, hogy kényelmesen tudjam viselni őket.
Most már nincs meg, de hiányzik. Úgy gondoltam túl régóta volt meg és mégse fogyott el, úgyhogy lehet higéniai okokból le kéne cserélni. Az utódja Eos, labdába se rúg mellette. Kicsit sajnálom, hogy túladtam rajta.
Egyszer még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Egyszer még újraveszem.

lolkabolka

2018. október 27.

Nem vagyok megelégedve vele. Nagyon sűrű, ül a számon, alig szívódik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Albaluna

2018. október 3.

Nem rossz termék,de nekem gyorsan újra cserepes a szám napi többszöri használat mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Dooorinaa

2018. szeptember 5.

Nagyon jól véd főként télen , egyeltalán nem cserepesedett ki a szám a téli hidegben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.