Eucerin

Ár:   759 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laposi.helga, Módosítva: 2015. november 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagy koncentrációjú Dexpanthenol és E-vitamin tartalommal
  • 6-os UVB fényvédő faktor
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát  toleranciáját klinikai vizsgálatok  bizonyítják
  • Száraz, repedezett ajkak gyors ápolására és védelmére.

Vvn

2016. december 20.

Minden Nivea, Bebe, Isana, stb. ajakápolóra allergiás vagyok, csak erre nem, tehát nekem egy csodaszer. Szépen rendbe hozza a cserepes ajkakat, illetve szárazabb rúzshoz is jó aláhidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

lolitatucsi

2016. december 12.

Ez az eddigi legjobb ajakápolóm, a Labellot már rég elfelejtettem, a Carmexben hittem de miután a széltől elég durván kisebesedett számat semmi sem hozta helyre, megvettem ezt és 2-3 nap alatt (nem is értem hogyan) rendberakta az ajkaim, nagyon ajánlom mindenkinek! Az ára sem horror, és nem hagyja maga után azt a ragasztós érzést mint a Carmex. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Csillagpor123

2016. november 25.

Elég jó, napi szinten használom. Nem kiemelkedő, de nem rossz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Elég jó, napi szinten használom. Nem kiemelkedő, de nem rossz ;)

Pudi

2016. november 10.

Szuper termék! Évek óta ezt használom, pedig gyakran váltogattam előtte az ajakápolókat. Jól puhítja a már kicserepesedett ajkakat is, télen is ideális. Nem ragacsos, nincs fölösleges, tolakodó édesség illat, sem szín. Ajakápolónak a legjobb, és az ára is teljesen reális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

kgyrk

2016. október 16.

Nagyon kis kompakt, táskabarát cukiság! :) Jól hidratál, ez most az őszi-téli ajakápolóm. Szerencsére nem hagy maga után viaszos, ragacsos érzetet amit a legtöbb ajakápoló sajnos igen, szépek az összetevői és az ára is baráti, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

melange

2016. július 17.

Nagy Carmex-es vagyok és magamtól biztosan nem vettem volna meg ezt a terméket... anno egy Pixibox-ban volt és gondoltam, ideje használni, hogy ne menjen kárba. Jobban nem is időzíthettem volna, mint télre, így volt alkalma bizonyítani, hogy érdemes beszélni róla:)
Semleges, alig észrevehető, kellemes illat, nincs semmilyen mellékíz. Az állaga tökéletes, balzsamos, nem ragacsos, nem tűnik el azonnal. És a legjobb, hogy pihe-puha ajkakat hagy maga után. Az árát már meg sem említem. :)
Én baromi kellemesen csalódtam, és szívesen újra venném.

Update: még mindig szuper! Télen is, nyáron is:) Egyedül a fényvédelmet hiányolom nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Én baromi kellemesen csalódtam, és szívesen újra venném.

Bildiko78

2016. július 2.

Jól ápolja a számat, bár télen mikor jobban kiszárad a szám, nem tesztelem, de nyáron bevált. Azért szeretem jobban mint a labellot, mert nem hagy olyan viaszos réteget a számom, amilyet a labello hagyott emlékeim szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Reebuus

2016. június 6.

Na végre, találtam egy szuper, fényvédős, szép összetevőjű ajakápolót szuper áron :) 15-ös fényvédőset kerestem, de csak ez volt, de nem baj, nagyon megszerettem, nem szárít, nem kell félóránként újra kenni, pici fényt ad, se íze se illata szerencsére :) én biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Dalmicica

2016. június 4.

Hát nem tudom...borzalmas kényes a szám...az utóbbi időben pláne. Hidratálja ugyan, de csodát nem tesz...nekem ez olyan mint egy drága sima labello...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

gzsofi912

2016. május 30.

Az első néhány használat után nem győzött meg, sőt, mintha még rontott is volna a helyzeten, de hosszabb használat után már kijelenthetem, hogy bevált, azóta is szép ápolt tőle a szám:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.