Eucerin

Ár:   759 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laposi.helga, Módosítva: 2015. november 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagy koncentrációjú Dexpanthenol és E-vitamin tartalommal
  • 6-os UVB fényvédő faktor
  • Kiváló hatékonyságát és bőrbarát  toleranciáját klinikai vizsgálatok  bizonyítják
  • Száraz, repedezett ajkak gyors ápolására és védelmére.

Tilli

2015. augusztus 23.

Nagyon jó ajakápoló, a kedvencem lett! Semmi illata nincs, ami nálam egy ideje előny, és nagyon jól hidratálja a néha eléggé száraz ajkaimat. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

csisziedi

2015. május 20.

Imádom. Egy gyógyszer hatására sajnos extrém szárazak lettek az ajkaim, ennek kb. 3 éve, ez segített igazán. Azóta rendszeresen... minden nap többször használom. Kissé függő lettem, de nem válnék meg tőle. Nálam ez a csodaszer, gyors segítség, melegben sem olvad szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Lynuka6

2015. május 12.

Nagyon szeretem és tökéletesen ápolja az ajkaimat! Még a hideg téli napokon is megfelelő!
Volt hogy nagyon kiszáradt az ajkam és egy nap alatt nagyon szépen helyre tette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

ylexe

2015. április 14.

Csillagos 100-as! :) Ez tuti újra veszem!
UD: újra vettem, nagyon szeretem! 3 ajakápoló van, ami folyamatosan hidratáltan tudja tartani a számat, ez az egyik, egyúttal a legolcsóbb is. Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Csillagos 100-as! :) Ez tuti újra veszem!

kesha420

2015. február 10.

Szeretem ezt a terméket, de nem csodaszer. Ezen a télen ezt használom, íz és illatmentes termék, kellemes viselni, rúzsok alá is kifejezetten jó, de többet vártam tőle. Tudom, hogy a szám hajlamos a kiszáradásra és nélküle szörnyen cserepesek lennének az ajkaim, de azt gondoltam, hogy ő majd mindig puhán tartja őket, sajnos nem így lett. Rendszeres használata mellett is száraz a szám, így pedig biztos nem veszem újra, mert hiába nem cserepes, hiába nem fáj és vérzik, de nem is puha. Annak jó lehet, akinek alapjáraton nincsenek kiszáradásra erősen hajlamos ajkai, de ellenkező esetben, más terméket érdemes keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

timilla

2015. február 4.

Nem hiszem el, hogy képes voltam 600 pénzt kiadni ezért a vacakért. Olyan kemény, hogy alig bírom felkenni a számra. Akárhány rétegben húzom át, nem érzem, hogy ápolna, csak kellemetlen, merev érzetű az ajkam tőle, így aztán folyton újra és újra kenem, de nem érek el vele semmit. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

angelcare

2014. december 22.

Hirtelen felindulásból vásároltam és nagyon nem bántam meg.Nagyon jól hidratál,nem hagy semmilyen réteget,nem csillog.Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

olindalaurel

2014. december 13.

A múlt héten annyira kiszáradt a szám, mint még soha életemben. Nem használt rá az a méhviaszos AVON krém sem, ami eddig mindig kihúzott a bajból. Az Eucerin viszont három nap alatt helyretette a számat. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Csirip74

2014. szeptember 7.

Nem valami nagy szám, vannak ennél jobb ajakápolók is. Kicsit drágácska, ahhoz képest, hogy egy közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

ezzelkenemmagam

2014. július 3.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, jobb szolgálatot tesz mint a Carmex.

Hozzáteszem, hogy nálam egyik ajakápolónak sem kell csodákat művelnie, mert nem cserepes/extra száraz a szám, de ápolásra tökéletes ez a színtelen-szagtalan termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, jobb szolgálatot tesz mint a Carmex.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.