Eucerin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. január 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém a különösen száraz, kirepedezett kéz bőrének mindennapos ápolására

• könnyen, gyorsan beszívódik
  • használatával a száraz, berepedezett bőr sima, lágy tapintásúvá válik
  • segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát

buba83

2020. július 27.

Ekcémás a kezem, időről időre bedurran. Ez az enyhébb időszakokban jól bevált, megfelelően hidratál. Nincs zsíros érzet, gyorsan beszívódik, az illata kellemes és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

JasmineK

2020. június 27.

Nagyon sokáig elég, mert nagyon kevés kell belőle! Testápoló mellé volt csomagban így össz-vissz kb. ingyen volt, neten rendeltem. Notinon 3.600 Ft, na annyiért nem vennék kézkrémet. Egyébként nagyon kellemes krém, eddig az összes kézkrémem közül ezt szerettem legjobban és 1,5 évig húzta. Ellenben a testápolója, amit utálok, nem szívődik be, ez nagyon jó. Azonnal hidratál és nem hagy fura érzetet. Akinek csípi, valamire allergiás lehet. Nekem tetszik, hogy nincs illa, de nagyon kellemesen hidratál, tényleg lágy, sima lesz a bőr! Most fogyott el 😔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Thumpa84

2020. május 16.

tel es a virus okozta tobbszori kezmosas miatt sotet kiszaradt foltok jelentek meg a kezemen, amit ez a krem visszaforditott. jarneki az ot csillag. gyosan beviszodik es nagyon jol hidratal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Rea96

2020. április 1.

Már másodjára vettem meg ezt a fajta kézkrémet és nekem nagyon bevált. Igaz az ára kicsit számomra húzós, de mivel a kezeimet teljes mértékben hidratálja, így az árát is elnézem. Nálam plussz pont hogy egyből beszívódik és nincs zsíros érzete

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

balankaa01

2019. december 12.

Anyukám nagyon száraz, szétrepedezett bőrét csak ez tudja helyretenni. Drágának kissé drága, de abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Ahrimanoori

2019. november 27.

A kezem megmentője :) Legyen akármilyen száraz, ő mindig helyrehozza. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, illata szerintem nagyon nincsen. Megszámolni sem tudom hány tubust használtam már el...és vajon mennyit fogok még? 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Anna4836

2019. október 15.

Én ezt a krémet a EUCERIN PH5 BŐRVÉDŐ KÉZKRÉM után próbáltam ki. Mivel azzal nagyon meg vagyok elégedve és mivel ez még drágább, gondoltam nagyot nem hibázhatok. Hát sajnos tévedtem. .Nagyon csípte a bőrömet és egy ilyen fura viaszos réteget képzett pár percig a bőröm felszínén felkenés után, ami nem volt kényelmes, plusz az illatától is viszolyogtam. Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Ez az egyetlen, ami télen életben tartja a kezeimet.
Amíg erre nem találtam rá, kirepedező, vérző bőrrel küzdöttem, amint beköszöntött a fagypont körüli hőmérséklet.
Azt is szeretem benne, hogy nem kell egyfolytában kenegetni. Én egyszer szoktam este alaposan bekenni a kezem, és ez általában kitart egész nap. Ha tudom, hogy sokat leszek kint napközben, reggel is bekenem. (de fontos, hogy nem közvetlenül indulás előtt, hanem hagyom beszívódni, mielőtt kimegyek a hidegre)
100%-osan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Ez az egyetlen, ami télen életben tartja a kezeimet.
100%-osan megéri az árát.

Enty

2019. február 9.

Munkám során agresszív oldószerekkel vagyok kénytelen dolgozni, ezért napközben a kezem szó szerint sivataggá tud válni. Ezt a kézkrémet használom a gumikesztyű alá, mikor már fájnak a mozdulatok, és hát immáddom. Ha igazán száraz a kezem, a furcsa réteg ki sem alakul, azonban még a körmök melletti bőrt is hidratálja. Másodjára vettem újra, egy tubuska egy évig húzta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

martika

2019. január 15.

legjobb krém a téli időszakban a kéz ápolására , a repedezett kezeket gyorsan rendbe hozza .gyorsan beszivódik .nekem ez a legjobb krém ,és az illata sem nem zavaró .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid