Eucerin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. január 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém a különösen száraz, kirepedezett kéz bőrének mindennapos ápolására

• könnyen, gyorsan beszívódik
  • használatával a száraz, berepedezett bőr sima, lágy tapintásúvá válik
  • segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát

balankaa01

2019. december 12.

Anyukám nagyon száraz, szétrepedezett bőrét csak ez tudja helyretenni. Drágának kissé drága, de abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Ahrimanoori

2019. november 27.

A kezem megmentője :) Legyen akármilyen száraz, ő mindig helyrehozza. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, illata szerintem nagyon nincsen. Megszámolni sem tudom hány tubust használtam már el...és vajon mennyit fogok még? 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Anna4836

2019. október 15.

Én ezt a krémet a EUCERIN PH5 BŐRVÉDŐ KÉZKRÉM után próbáltam ki. Mivel azzal nagyon meg vagyok elégedve és mivel ez még drágább, gondoltam nagyot nem hibázhatok. Hát sajnos tévedtem. .Nagyon csípte a bőrömet és egy ilyen fura viaszos réteget képzett pár percig a bőröm felszínén felkenés után, ami nem volt kényelmes, plusz az illatától is viszolyogtam. Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Ez az egyetlen, ami télen életben tartja a kezeimet.
Amíg erre nem találtam rá, kirepedező, vérző bőrrel küzdöttem, amint beköszöntött a fagypont körüli hőmérséklet.
Azt is szeretem benne, hogy nem kell egyfolytában kenegetni. Én egyszer szoktam este alaposan bekenni a kezem, és ez általában kitart egész nap. Ha tudom, hogy sokat leszek kint napközben, reggel is bekenem. (de fontos, hogy nem közvetlenül indulás előtt, hanem hagyom beszívódni, mielőtt kimegyek a hidegre)
100%-osan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Ez az egyetlen, ami télen életben tartja a kezeimet.
100%-osan megéri az árát.

Enty

2019. február 9.

Munkám során agresszív oldószerekkel vagyok kénytelen dolgozni, ezért napközben a kezem szó szerint sivataggá tud válni. Ezt a kézkrémet használom a gumikesztyű alá, mikor már fájnak a mozdulatok, és hát immáddom. Ha igazán száraz a kezem, a furcsa réteg ki sem alakul, azonban még a körmök melletti bőrt is hidratálja. Másodjára vettem újra, egy tubuska egy évig húzta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

martika

2019. január 15.

legjobb krém a téli időszakban a kéz ápolására , a repedezett kezeket gyorsan rendbe hozza .gyorsan beszivódik .nekem ez a legjobb krém ,és az illata sem nem zavaró .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

lviki

2018. november 21.

Nekem ő a téli éjszakai kézkrémem. Nappalra a ph5 tesóját hasznàlom. Nem olcsó kategória, de nekem amennyi krémmel kísérleteztem már eredménytelenül.. teljesen megéri. Nem érzem büdösnek, én “steril krémszagúnak” nevezném. Szép hidratált lesz a kezem reggelre, kicsit zsíros de éjjel van elég ideje beszívódni. újraveszem. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

bugeyes

2018. március 27.

A hideg időszakban kb. minden nap ezt használtam, de nem vagyok elájulva sajnos. Persze valamennyire karban tartotta a kezeimet, de a Bioderma kézkrémje, amit tavaly vásároltam, sokkal hatásosabb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Jennyfer1990

2017. október 12.

Sokkal többet vártam ettől a krémtől, a patikus ajánlotta, pedig én a La Roche-Posay krémjét szerettem volna, csak az nem volt. Cserébe ez még drágább is, és egyáltalán nem teszi a dolgát. Esténként kenem be vele a kezem, mert napközben nem tudnám elviselni, olyan furcsa réteget képez a bőrön. Reggel még 2-3 kézmosásnál is érzem ezt a réteget, utána viszont szárazabb a kezem mint volt, szinte még a tenyerem is hámlik, pedig semmi komoly bőrproblémám nincs, csak a hideget nem bírja a kezem. A 400Ft-os Avonos kézkrém is jobban teljesít ennél...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Lina1105

2017. június 29.

Büdös. Nagyon. Viszont a hidratáló hatása tényleg jó... nem hiába, az urea egy jó kis hatóanyag! :) Sajnos gyorsan fogy, és ehhez képest nem olcsó. Negatívum még, hogy felkenés után egy fura zsíros réteget hagy, így csak éjszakára szoktam használni. Nem fogom újravenni, van ami nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid