Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. január 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém a különösen száraz, kirepedezett kéz bőrének mindennapos ápolására

• könnyen, gyorsan beszívódik
  • használatával a száraz, berepedezett bőr sima, lágy tapintásúvá válik
  • segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát

MikesneBetti

2014. október 13.

Hamar beszívódik és szuperül hidratál: a táskám állandó darabja. Egy csillagot viszont levonok, mert hiányzik egy kis illat belőle ahhoz, hogy maximálisan tudjam szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Jane

2013. április 1.

Jó kis krém, sokan szeretik de akadnak olyanok, akiknek valamiért (?) tényleg alkalmatlan. Amikor én használtam, nekem tökéletesen bevált. Az már egy másik kérdés, hogy azóta találtam jobbat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

Silene

2013. március 22.

Gyógyszertárban ezt ajánlották a sebesre száradt kezeimre, de sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Nem csak az INCI-je nem tetszik, meg hát ennyi pénzért nem szerencsés, hogy 15-20 percenként kenni kellene a kezeimet... Ráadásul fura ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Kittisz

2013. január 13.

Könnyen felszívódik, és ha nem megyek ki a lakásból, akkor szépen rendbehozza a véresre repedezett kezem. De amint kilépek a mínusz fokokba, még kesztyűvel együtt sem elég hatásos. Azért alapvetően jó kis krém, de egész nap kenegetni kéne velem a kezem, ami nem kivitelezhető. Az áráért többet vártam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Harmony29

2012. október 1.

Nagy reményeket fűztem ehhez a kézkrémhez, de sajnos hiába. Pár percig volt tőle puha a kezem, utána inkább furcsán ragacsosnak éreztem, nem volt kellemes érzés és a kezem ugyanolyan száraz maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

terke29

2012. június 17.

Nagyo jó kis krém,gyorsan felszívódik,nincs utána filmréteg a bőrön,minimális illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

gybm0823

Korcsoport: >54
2012. május 11.

Majdnem 30 éve szenvedek az ekcémámtól, most épp a 2 tenyeremen jött ki, de nagyon csúnyán. A kolléganőmtől kaptam kipróbálásra, mert a kislányának is volt. 2 nap alatt 4 alkalommal kentem be, és már nem viszket, hámosodik, nem piros, nyugodtan merek vízbe nyúlni vele. Még 2 nap és elmúlik, rohamos állapotjavulás!!!Csak ajánlani tudom, mindenkinek.
Marcsi - Biatorbágyról

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 11.

Marcsi - Biatorbágyról

Bibike

2012. március 17.

Nagyon bejött. A kezem a mosogatástól nagyon kiszárad, és a zsíros kézkrémeket nem szívja be, egyszerűen "elcsúsznak" rajta. Ez a krém megoldotta a problémám, nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál, elég egy kicsi is belőle. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

mogyizsuzsi650304

2011. október 20.

Nekem annyira nem vált be.
Erősen kiszáradt repedezett kéz bőrre használtam a "repair" (Javító, helyrehozó) hatás nem működött, kicsit csípett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 20.

Nekem annyira nem vált be.

hanna

2011. október 16.

Múlt télen nagyon kiszáradt a kezemen a bőr, semmi nem tudta rendbe hozni. A patikában ezt ajánlották, és tényleg hatott. Csodaszer hiperérzékeny bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid