Eucerin

Ár:   3510 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2018. november 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Eucerin® UreaRepair PLUS 10% Urea lábápoló krém a száraz vagy rendkívül száraz lábfej bőrének azt az intenzív ápolást nyújtja, amire szüksége van, hogy puhává és bársonyossá váljon. Segít csökkenteni a bőrkeményedést és berepedezést.

Az ureát, ceramidot és más természetes hidratáló faktorokat (NMF) tartalmazó formulája klinikailag bizonyítottan még a súlyosan kiszáradt és repedezett bőrt is hosszan tartóan hidratálja akár 48 órán át. Megelőzi a további nedvességvesztést, erősíti a bőr természetes védekezőképességét, enyhíti a súlyosan száraz bőr tüneteit és puhává varázsolja a berepedezett sarkakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jassza

2021. november 24.

Egyszerűen szuper a száraz, repedezett lábakra(is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Egyszerűen szuper a száraz, repedezett lábakra(is).

mattmania

2021. augusztus 3.

Utókezelésként írta fel nekem a bőrgyógyász a lábszáramon lévő pikkelysömörre és egy csoda ! Amióta használom nem kellett a szteroidos kenőcsre visszatérnem olyan szépen felpuhítja még ezt is ☺️☺️ A talpam is sajnos olyan és nagyon száraz de éjszakára bekenem rá a zokni és tökéletesen puhítja reggelre 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 3.

KoosAlexandra

2021. július 30.

Attól függetlenül hogy lábkrémnek van címezve, testápolóként és arckrémként is használtam többször, szuper puha és hidratált utána a bőröm, kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

henrietta81

2021. július 26.

Nagyon szuper krém. Tetszik, hogy illatmentes, nem ragad és annak ellenére is szép lett a lábam tőle, hogy nem használtam minden nap. Már az első alkalom után lehetett látni a különbséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 26.

bucccoka

2021. július 19.

Nyáron a szandáloktól kirepedezik a sarkam, és nem igazán hozza rendbe egyik krém sem. A lábápoló krém teszi a dolgát, rövid időn belül rendbe tette a lábaimat. Esténként használom, szeretem az állagát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Ciccc

Korcsoport: >54
2021. július 19.

Illatmentes, jó állagú, jól kenhető, jól beszívódik.
Száraz, kemény sarokra, talpra kenem minden este zuhanyozás után. Érezhető a bőrpuhító hatás, aminek örülök.

(Én is tesztelésre kaptam, a teszt termékek kipróbálásával lehet engem megnyerni arra, hogy később is vásárló legyek.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 19.

Illatmentes, jó állagú, jól kenhető, jól beszívódik.

Folkero

2021. július 19.

Trnd-projekt keretén belül találkoztam a termékkel, nagyon megszerettem. Nyáron a sarkam a papucstól, szandáltól kireped, de nagyon nehezen veszem rá magam a lábápolásra, mert iszonyúan zavar, hogy ragad a talpam a krémtől (tudom-tudom, elég bolond vagyok :D). Számomra az egyik legnagyobb pozitívum, hogy az Eucerin egyből beszívódik és a magas urea tartalmának köszönhetően egyből pihe-puha lábam lesz. Nekem abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Primadonna66

2021. július 13.

Intenzíven hidratál és puhává varázsolja a száraz lábakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Intenzíven hidratál és puhává varázsolja a száraz lábakat.

anianiko

2021. július 12.

Egy trnd-projekt keretében kaptam induló csomagot belőle, így volt szerencsém kipróbálni. Örök harcot vívok láb-ügyben, a sarkam állandó kezelést igényel, amihez havi szinten szabad szemmel is jól látható összeget szoktam elkölteni krémekre. Azt kell mondanom, ez benne van a top 3-ban, sőt! 10% urea tartalma kiemelkedő a lábápoló krémek közül, ami a krém hatásosságán is érezhető. Nagyon jól puhítja a sarkakat, viszonylag gyorsan beszívódik (ellentétben például a DM szarvasfaggyús vagy szintén ureát tartalmazó sarokkrémjével, pedig azok is hoznak egy szintet). A puhaság kitart a másnapi krémezésig, de kihagyott nap esetén is még komfortosnak éreztem a talpam. Kb 5-6. krémezés után igazi csodát művelt a lábammal, összképileg, érzetileg, tapintásilag is maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

rekeszke

2021. július 9.

Tesztelésre kaptam, nagyon elégedett vagyok vele. Ilyenkor nyáron szinte végig szandálban vagyok, ki szokott repedezni a bőr a lábamon, most viszont puha. Ekcémás bőrre is használom, a kezemre, ott is jól teljesít az ureatartalma miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium PCA, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cholesterol eo I eu 0 0

Alanine a I h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.