Eveline Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: r_ivan, az összetevőket feltöltötte: Mylla, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Kálciummal és kollagénnel gazdagított multivitaminos körömerősítő. Többfunkciós extrém erősítő hatású körömerősítő folyadék vitaminokkal, kálciummal és kollagénnel. Ideális megoldás a gyenge, törékeny és felrostozódott körmök számára.10 napos SOS kúra ideje alatt a köröm napról napra hihetetlenül erőssé, rugalmassá és széppé válik.

blankasara

2017. június 30.

Körülbelül 3 hete használom, az elején csak önmagában, majd a 2. héttől alaplakként, ráfestve a színes lakkot, megkoronázva egy átlátszó körömerősítővel. Soha sem voltak még ilyen erősek a körmeim, mint most, nekem egyáltalán nem kopik gyorsabban a lakk, mint egyébként. Csak ajánlani tudom minden körömszakadós társamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Brigusz

2017. június 20.

Másfél hónap alatt rendbevágta a lemezekre szakadó körmeimet! a beszakadások lenőttek, nem terjedt tovább, aztán mikor szépen levágdostam a sérült részeket, nőtt is szépen, sérülésmentesen tovább. soha nem volt ilyen szép a mutatóujjamon a köröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

almarek

2017. január 14.

3 hét alatt rendbe tette, meggyógyította a körmeimet, amik szörnyen rossz állapotban voltak. Kezdetben úgy használtam, ahogy a leírás írta, de most már csak hetente egyszer felteszem alapnak. Van, hogy ráfestek egy másik színt, de van, hogy csak magában viselem. Mindkét esetben bevált. Próbáltam más márkák hasonló termékeit (Essence, Catrice, Avon), azok nem segítettek. Én már nem is próbálok ki mást, mert ez nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Regina0206

2017. január 13.

Egyik barátnőm ajánlotta, és nagyon meg vagyok vele elégedve, mint körömápoló termékkel. Sajnos másik körömlakkot nem tudok fölé felvinni, mert hamar le lehet húzni az egészet egyben. De a körmeim állapotán sokat segített rövid időn belül, és végülis erre is lett kitalálva, úgyhogy tőlem megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

asztromélia

2017. január 9.

A 8in1-ert indultam, de sajnos elfogyott epp az uzletbol. A 8in1 kivalo alaplakknak, o sajnos nem. En is azt mondom, hogy matrica szeruen felvalik az egesz.
Na nem baj, elhasznalom amikor csak erositot kenek fel, lakkok ala pedig veszek egy 8in1-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

_zsulu_

2016. december 9.

Nekem ez csodát tett! A géllakk (egyszeri alkalom után... :( ) teljesen kicsinálta a körmöm, rétegekben foszlott le. Gondoltam ha lenőttek a problémás részek, biztos helyre jön - hát egy frászt.... Hónapokig szenvedtem, folyton tövig betöredezett, és rétegenként vált szét a körmöm. Megvettem ezt a lakkocskát, bár már csak végső elkeseredésemben, és csodát tett! Semmi kúra kérem, össz-vissz két lakkozás után teljesen rendbe jöttek a körmeim. Most erős, egészséges és tényleg gyorsabban nő, nem is repedezik, lemezesedik már. Én nem tapasztaltam a fólia szerű leválását, amire néhányan panaszkodnak, inkább csak gyorsan kopik, mint egyébként bármely egy rétegben felvitt lakk. Egy próbát mindenképp megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Doriiii13

Korcsoport: < 18
2016. június 20.

Életem legjobb döntése volt, hogy megvegyem❤❤❤ valami csoda amit ez csinál. Nem tudtam végig csinálni a kúrát, mert miután megvettem 8napra rá mentem körmöshöz, géllakk miatt. De az a 8 nap maga volt a paradicsom... gyorsabban nőtt a körmöm, erősebb lett. Csodálatos. Ára nagyon jó a hatásához képest. Csak ajánlani tudom. És ha elfogy ujra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 20.

balazsdora

2016. május 11.

Végigcsináltam a 10 napos kúrát, jelentem: még mindig töredeznek a körmeim... :( Megtartom alaplakknak aztán majd update következik. Eddig 3 csillag, mert gyorsan szárad, és szép fényt ad a körömnek amúgy. Update: Levonok még egy pontot, mert most ismét elővettem, hogy használjam, de nem tudom, mert annyira besűrűsödött, mint a méz mikor megcukrosodik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 11.

micirpicir

2016. március 26.

Nagyon jól hangzott a leírás, de sajnos nekem nem jött be. Többször megpróbáltam, de mindig fóliaszerűen lejött a körmeimről. Emiatt számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

kovacsanett43

2015. december 31.

Az én körmeim gyalázatosak, ezt csak betetézte a fél éven át tartó folyamatos műkörmöshöz szaladgálás. Az eredmény az volt, hogy ha nőtt is egy kicsit, repedt, beszakadt tövig, egyszerűen iszonyatosan néztek ki, és olyan állapotban is voltak. Végső elkeseredésemben vettem meg, és nem túlzok, de 3 nap után már nőttek a körmeim, szépek lettek, pár hét múlva pedig hosszú és baromi erős körmökkel büszkélkedtem. Miután elfogyott az üveg, gondoltam, most már helyrehozta, nem veszem újra, de sajnos 1 hónapig nem használtam, és megint kritikán aluli lett a kezem. Szóval én folyamatosan használom, nekem bőven megér vele vesződni, mert valami fantasztikus a hatása. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.