Eveline Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: r_ivan, az összetevőket feltöltötte: Mylla, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Kálciummal és kollagénnel gazdagított multivitaminos körömerősítő. Többfunkciós extrém erősítő hatású körömerősítő folyadék vitaminokkal, kálciummal és kollagénnel. Ideális megoldás a gyenge, törékeny és felrostozódott körmök számára.10 napos SOS kúra ideje alatt a köröm napról napra hihetetlenül erőssé, rugalmassá és széppé válik.

Tigercat_haters

2015. november 9.

Egyszerűen imádtam!Egy csodaszer! Meghosszabbította és megerősítette a körmeimet..de elfogyott,vagy egy hónapja nem használom és hát..:( megint siralmas állapotban vannak a körmeim,nekem csak akkor hatásos ha rendszeresen használom.
UP.: Najó,nem érdekel,hogyha sokáig nem kenem elmúlik a hatása,de ez tényleg egy csodaszer.3 napja vettem meg és azóta vagy 1-2 cm-t nőttek a körmeim.Ez tényleg egy csodaszer!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

CsengeJV

2015. augusztus 13.

Nem olyan jó, mint az Eveline 8W1 Total Action, nagyon hamar, nagyobb darabokban kopik, inkább hámlik, ugyanis szinte le lehet húzni a körömről. Csillámos körömlakk alá éppen ezért kiváló alap, egyébként pedig nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

lysza1985

2015. augusztus 12.

Egy hosszabb betegség után nagyon töredeztek a körmeim, emiatt egy eseményre műkörmöt is kellett csináltatnom, szóval miután azt leszedték a körmeim teljesen tropára mentek. Még csak 5 napja kenegetem, de máris erősebbnek tűnnek a körmeim, remélem hogy szépen helyrerakja majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Jutka1989

2015. január 26.

Kb. 2 hete vettem meg egy barátnőm ajánlására, azóta használom. Nagyon gyenge volt a körmöm. Már ennyi idő alatt is csodálat művelt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Lexia

2014. október 3.

Én már több mint két hete használom és baromi jó. Nekem mindig gyenge és töredező körmeim voltak, de most tartósan hosszúak és erősek. Imádom :) Nekem nagyon bevált, bármikor újra venném, ha szükség lesz még rá-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

p.zofia91

2014. május 8.

Lassan a 10. napnál tartok és úgy veszem észre, hogy hatásos. Az itteni vélemények alapján vettem meg, remélve, hogy helyrehozza a körmeimet. Szegénykéim csúnyán el voltak vékonyodva és annyira töredezett a felszinük, hogy a körömlakk alig 1-2 napig maradt meg rajtuk. Még mindig látok gyógyitani valót, de rosszabb nem lett és vastagabbak, keményebbek is lettek tőle a körmeim. A kúra után szerintem körömlakk alá fogom használni, " védőpajzsnak". :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

szivoszal

2014. március 24.

elfogyott a total action lakkom és gondoltam kipróbálom ezt. nekem is tetszik a "zselés" állaga. két réteget szoktam felvinni egymás után. hát másnap már jön le, de a körmeim nem töredeznek meg semmi. szeretem, bevált és nem drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

egifeny

2013. augusztus 9.

nekem ez nem jott be :S a total action verziojat nagyon szeretem, gondoltam ez is annyira remek lesz... igazabol nem is tudom mennyire hasznalna... nekem legkesobb masnap, matrica-szeruen lejon az egesz :S
(a masik, alaplakkent meg tartosabba is teszi a lakkozast!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

(a masik, alaplakkent meg tartosabba is teszi a lakkozast!)

Battike

2013. június 26.

Az undorító csutka körmeimet szépen helyrehozta, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 26.

Az undorító csutka körmeimet szépen helyrehozta, nagyon jó!

NixonB

2013. március 12.

Nem túlzok, ha azt írom csodákat művelt a körmömmel!Igaz, kellett legalább 4 hét mire érezhetően és látványosan javulni kezdett a körmeim állapota, de megérte várni! Több, mint fél év használat után jelenleg olyan erősek és hosszúak a körmeim, mint még soha! Kezdetben minden nap felvittem belőle egy réteget (lakk fölé), most már csak egyszer 1 héten, amolyan fedőlakként. Imádom a zselés állagát, viszont az illata borzalmas...valamit, valamiért :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.