Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellala, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Béta-karotint és E-vitamint tartalmazó,alacsony fényvédő faktorral (SPF 10) rendelkező bronzolaj. Ajánlott azoknak, akik gyorsan szeretnének barnulni, és nem hajlamosak a leégésre. E-vitamin tartalma védi a bőrt az öregedéstől, kiszáradástól és segít megőrizni a bőr rugalmasságát. A béta-karotin és a dió kivonat segíti a bőr barnulását és a barnaság megtartását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sunkissedlove

2017. április 13.

Imádom! Isteni illat, egyenletes, gyors barnulás. Kedvező ár, és sokáig elég.
Egy nagyobb társasággal voltunk nyaralni, egyedül én fújkáltam magam vele. Mivel nincs nagy UV védelme, mindenki "várta" mikor égek le...Mondanom sem kell, nyaralás végén nekem volt a legjobb színem, és én voltam az egyetlen, aki nem égett le :)
(nem vagyok lapvetően hófehér bőrű, átlagosnak mondanám, de nehezen szoktam barnulni)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Ui.: azóta a csapat többi tagja is beruházott a termékre! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Imádom! Isteni illat, egyenletes, gyors barnulás. Kedvező ár, és sokáig elég.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Ui.: azóta a csapat többi tagja is beruházott a termékre! :D

Mentacska

2015. augusztus 4.

Csodás illat, nem jön le a vízben, jót tesz a bőrnek, és tényleg bronzosít. Sokáig elég, az ára sem borzasztó. Az illata isteni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Nano

2014. július 10.

Nekem is bejött nagyon megszerettem, nem jön le a fürdéssel. Én is érzem, hogy gyorsbban barnultam vele és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Ejwi

2013. július 28.

Próba szerencse alapon vásároltam, de bejött :) A nyaralás elején ezt használtam, aztán már csak szolispray-t. Tényleg nem égtem meg tőle és mintha barnább is lennék. :) Külön előny, hogy vízálló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.