Eveline Cosmetics

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A HIGH PROTECTION SYSTEM technológiának köszönhetően többdimenziós védelmet biztosít az UVA/UVB sugarak ellen, meggátolja a fotoöregedést és garantálja a hosszan tartó bőr DNS védelmet. Megakadályozza  a pigmentációs foltok megjelenését és intenzíven hidratálja a bőr mély rétegeit.

• Antyleuskine Complex - védi a bőrsejtek DNS-ét a szabad gyökök káros hatásaitól, hatékonyan akadályozza a fotoöregedést.
  • Legújabb generációs UVA/UVB szűrők - maximális szintű napvédelmet biztosítanak. Védenek a pigmentásiós foltok megjalenésétől.
  • Hyaluronsav - intenzíven kisimítja a bőrt, elősegíti az új sejtek növekedési folyamatát.
  • A,E,F vitamin komplex - semlegesíti a szabad gyököket, amelyek kárt okoznak a celluláris DNS-nek. Megakadályozza az irritációkat.

aquana

2020. április 1.

Újabb termék a "még nem érkezett meg Koreából, amit rendeltem" listán. Tretinoint használok és iszonyú fényérzékeny a bőröm, de kellett valami, amíg pótolni tudom a koreai naptejet, ezt választottam az értékelések és ár alapján. Hát... hiba volt. Rettenetesen sűrű az állaga, kenhetetlen, fél év a bőrön egyenletesen eloszlatni. Hidratáló felett kukacosodik kegyetlenül, több réteget is felkentem a biztonság kedvéért, mert mintha ledörzsöltem volna az egészet magamról, miközben megpróbáltam eloszlatni, kozmetikai elegancia nulla... Miután lekapirgáltam a kukackákat és öt percig nézegettem magam a tükörben, hogy nincs-e rajtam random itt-ott kis fehér biszb*sz, el is indultam bevásárolni. Hát, alig vártam, hogy hazaérjek és lemoshassam az arcomat, mert fullasztó, pedig a bőröm jelenleg a tretnek köszönhetően olyan száraz, mint a Szahara. Csak azért nem kap 1 csillagot, mert a dolgát megteszi (fényvédő, bár persze PA rating nincs rajta) és egy fokkal jobb, mint testre való naptejet rakni az arcra. Amúgy meg mindenki tegyen magának egy szívességet és rendeljen japán vagy koreai naptejet arcra, milliószor jobbak és szállítással együtt se drágák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

LittleSpark

2020. február 28.

Nagyon szeretem, bár most elfogyott és egy Lancaster fényvédőt használok. Árban hatalmas a különbség viszont imádtam ezt az Evelinest és sose volt gondom tőle tökéletesen végezte a dolgát. Szóval leállok ezekkel a drága fényvédőkkel mert azt a pénzt másra is tudom költeni. Vannak kis kincsek a drogériákban! ez az! Nálam szépen beszívódik, tudok rá sminkelni. Ha önmagában használom kicsit fényes a bőröm de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Hplusz

2020. február 28.

Meglepő módon bevált ez a krém, mérgemben vettem meg, mivel elegem volt,hogy minden drága agyon hypolt fényvédőkrémtől csillogott a fejem, kellemetlen volt az arcomon, nem szívódott be, stb
Ez viszont szépen beszívódik, kellemesen puha lesz az arcbőröm, és optimalizálja a pórusok méretét, olyan blur hatást kelt, lehet rá sminkelni, és nem pattogzok ki tőle....DE!!!!! Az illata.....úristen, egész nap érzem, és ennek nem örülök, de nagyon nem....emiatt legszivesebben 3 pontot adnék, mert nagyon erős. A krém amit nyújt viszont 5 pont. Szóval átlag: 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

juhaszvera21

2019. május 27.

Pár hete használom napi rendszerességgel és nekem tökéletesen bevált. Kombinált bőrömön először kicsit fényes hatás marad, de rövid idő alatt ez teljesen megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Martu0508

2019. március 7.

A fènyvèdő hatásával elègedett vagyok, hamar beszìvòdik ès nem hagy ragacsos èrzetet, de nekem sajnos nagyon fènylik az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

flamika

2019. március 4.

A bőröm alapból elég zsíros és küzdök a fényesedéssel minden nap. Ezért kerestem kifejezetten arcra napvédő krémet, mert a sima naptejektől mindig kipattogtam. Mióta ezt megtaláltam, bátran használom nem csak napozáshoz, hanem bármilyen kiránduláshoz a szabadban, mivel nem pattogok ki utána és nem lesz még zsírosabb és nehezebb a bőröm tőle. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

alphecca

2018. július 27.

Délután 4 után használtam a napon egy órát bringázáskor az 50-est és piros lett az arcom,megfogott a nap,szóval nem sokat ér és kissé viszkettem is tőle.Naptejnek elhasználom, arra jó, de arcra nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

repa45

2018. július 27.

Drogériában kerestem nem túl drága fényvédőt, és mivel ez akciós volt, erre esett a választásom. Egy hetes balatoni nyaralást átvészeltem vele, leégés nélkül. A bőröm nagyon fehér, érzékeny, szóval oda meg vissza voltam attól, hogy nem égtem le ennek köszönhetően. Korábban próbáltam rá sminkelni is, miután beszívódott minden gond nélkül tudtam rá alapozót kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Viki9727

2018. május 9.

Arcra kerestem gyorsan beszívódó napvédőt. 30 faktorosat vettem meg belőle. Nagyon sűrű, kb 2 perc alatt beszívódik, nem ragad, nem fénylik tőle az arcom, már lehet is rá sminekelni, jól kijön az alapozóval is :) imádoom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Gloren

2018. április 29.

Míg nem ért ide a koreai fényvédőm, keresnem kellett egy drogériás alternatívát. Az 50-est vettem meg, ami megfelelő védelmet nyújtott és a bőröm is szerette. Az illatát pedig imádom, annyira nyári. A csúnya összetevők miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Peptidek: Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, C13-14 Isoparaffin, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Fényvédők: Octocrylene, Titanium Dioxide, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.