Eveline Cosmetics

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A HIGH PROTECTION SYSTEM technológiának köszönhetően többdimenziós védelmet biztosít az UVA/UVB sugarak ellen, meggátolja a fotoöregedést és garantálja a hosszan tartó bőr DNS védelmet. Megakadályozza  a pigmentációs foltok megjelenését és intenzíven hidratálja a bőr mély rétegeit.

• Antyleuskine Complex - védi a bőrsejtek DNS-ét a szabad gyökök káros hatásaitól, hatékonyan akadályozza a fotoöregedést.
  • Legújabb generációs UVA/UVB szűrők - maximális szintű napvédelmet biztosítanak. Védenek a pigmentásiós foltok megjalenésétől.
  • Hyaluronsav - intenzíven kisimítja a bőrt, elősegíti az új sejtek növekedési folyamatát.
  • A,E,F vitamin komplex - semlegesíti a szabad gyököket, amelyek kárt okoznak a celluláris DNS-nek. Megakadályozza az irritációkat.

lhercegno

2021. március 7.

Az egész arcom fehér marad, ha pedig jobban bele akarom kenni a bőrömbe, darabos lesz. Sőt, úgy vettem észre mintha szárítaná utána a bőröm. Egyedül azért adok 2 csillagot neki, mert valóban véd a napfénytől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

vmarti

2021. február 17.

nem néztem meg a véleményeket, mielőtt megvettem és miután itt végigolvastam, féltem hogy irirtálni fogja a bőrömet vagy kiszárítja, ezért először a kézfejemre kentem fel. Reggelre sem történt irritáció és szép puha lett a kezem, szóval a dekoltázsomra felkentem és minden rendben volt vele. Már 1,5 hónapja használom az arcomra,nyakamra,dekoltázsomra és teljesen jól működik. Persze zsíros érzetet hagy maga után,de nálam minden nap tej azt hagyja. Én nagyon szeretem,nem lett csúnyább a bőröm, és jól véd. Újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Biblione

2020. november 8.

Nyáron vettem a krémet. Nem lesz újra vevős, de megpróbálom elhasználni. Ahogy több hozzászóló is írta, kb. indulás előtt fél órával fel kell kenni, és még akkor is látszik a "zombi hatás". Fehérlik, ha be is szívódik izzadságtól, víztől újra kifehéredik. Le mondjuk nem égtem...de csak itthonra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

AE0805

2020. augusztus 29.

Borzasztó! Akárhogy kentem, fehér rétegként az arcomon maradt, nem sokkal a felkenés után pedig már feszült az arcbőröm, úgy kiszárította. Ráadásul nekem vörös, hámló foltjaim is lettek tőle amiket napokig kellett kezelgetnem - nulla pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

anreni9

2020. augusztus 19.

Ne vegyétek meg! Egy picit sem hajlamos az arcbőröm érzékenységre de ettől konkrétan kipattogzott az egész arcom, 2-3 napba telt míg megnyugodott tőle az arcbőröm, soha nem találkoztam még ilyennel. Csak azért adok 1 csillagot mert nullás nincs....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

absolutelyflourishing

2020. augusztus 2.

Fényvédőnek jó, nem égtem le ezzel napozáskor és pattanásokat sem okozott nálam, illata kellemes.
Viszont minden más szempontból elég rosszul vizsgázott, így például szárítja a bőrt, fehér nyomot hagy, pár óra alatt ledobja magát és sminkelni sem lehet rá, továbbá az összetevők sem a legszebbek...
Egész napos használatra (pl. munka mellett) szerintem nem alkalmas, de arra jó, hogy nem azt a zsíros naptejet kell kenned az arcodra, mint a tested többi részére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Vivus94

2020. július 30.

Pozitívumai: Valóban védi a bőrt az erős napon is, nem okozott pattanásokat és jó az ára. Viszonyt a hátrányai sajnos erőteljesebbek: brutál fehér réteget hagy az arcomon, alapból is elég sápadtnak szoktak nézni, de ezzel én emberek közé nem megyek, az is biztos. Felkenés után nagyon nehéz, zsíros érzést ad, érzem, ahogy a bőröm fuldoklik. Próbálkozásnak nem volt rossz, már tudom, hogy többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

fischerlilla

2020. május 27.

Akciósan jutottam hozzá, így gondoltam, ha nem jó nem is vesztek sokat. Kétes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Sokan írták hogy túl erős az illata, na én semmi ilyet nem tapasztaltam. Fényes se lett tőle az arcom, pattanásos se, sőt nagyon szépen kiegyenlítette a felületet. Viszont hihetetlenül fehér maradt tőle az arcom. Én nem használok alapozót és viszonylag barna vagyok, ezért gondolom hogy ennyire látszódott, de tényleg hulla fehér lett a fejem. Amúgy naptejnel naptej, végzi a dolgát, de a fehérséget korrigálni kell, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

angy1027

2020. május 26.

Az illata erős, de az én száraz bőröm hamar beszívta. Akciósan vettem, így egész jó áron volt, kíváncsi leszek meddig lesz elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

fanni81

2020. május 22.

Erős az illata . Hamar beszívódik és nem hagy fényes réteget . Pattanásokat sem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Peptidek: Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, C13-14 Isoparaffin, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Fényvédők: Octocrylene, Titanium Dioxide, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.