Eveline Cosmetics

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2021. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A HIGH PROTECTION SYSTEM technológiának köszönhetően többdimenziós védelmet biztosít az UVA/UVB sugarak ellen, meggátolja a fotoöregedést és garantálja a hosszan tartó bőr DNS védelmet. Megakadályozza  a pigmentációs foltok megjelenését és intenzíven hidratálja a bőr mély rétegeit.

• Antyleuskine Complex - védi a bőrsejtek DNS-ét a szabad gyökök káros hatásaitól, hatékonyan akadályozza a fotoöregedést.
  • Legújabb generációs UVA/UVB szűrők - maximális szintű napvédelmet biztosítanak. Védenek a pigmentásiós foltok megjalenésétől.
  • Hyaluronsav - intenzíven kisimítja a bőrt, elősegíti az új sejtek növekedési folyamatát.
  • A,E,F vitamin komplex - semlegesíti a szabad gyököket, amelyek kárt okoznak a celluláris DNS-nek. Megakadályozza az irritációkat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

s_zsofi95

2021. június 27.

Lassan egy hónapja használom és nekem kellemes csalódást okozott. Elég érzékeny a bőröm és nem akármit tűr meg magán, de ez a kis krém nagyon jól hidratálja, nem okoz pattanásokat, könnyen felszívódik és nagyon minimális a kifénylése. Nem kedvelem az erős illatokat, ennél a terméknél szerintem kellemes és nem zavaró. Alá a TO 2% hyaluron savat használom, ezzel a kombóval nekem smink alá is tökéletes. Ezért az árért egy próbát mindenképp megér. Én valószínűleg maradok ennél a fényvédőnél. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Lovascsajszi

2021. június 16.

Parabénes, illatanyagos és oktokrilénes sajnos :( de még akkor vettem amikor nem néztem jobban utána az összetevőknek. Mindezektől függetlenül próbáltam szeretni és elhasználni, jó hogy az első helyeken ott egy fizikai fényvédő is, de nyilván emiatt biztosra is lehet venni, hogy kissé fehéres réteget fog hagyni a bőrön, ez engem általában nem zavar, azonban emellé még eléggé ragacsos is a bőrön. Szerintem bőven jobb fényvédőt is lehet kapni ebben az árkategóriában :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

Bettu

2021. május 11.

Anyukámnak vettem biciklizés előtt.
Az illata jó, kár, hogy ilyen fehér krém, de el lehet oszlatni. Más, kifejezetten napvédő arckrémet nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Anyukámnak vettem biciklizés előtt.

Puffancs007

2021. május 10.

Nem rossz, ha az árát nézzük, de a krémmel több problémám is volt; nagyon zsíros lesz tőle az arcom a felvitel után, valamint irtóra nehéz eloszlatni a bőrömön és nehéz, súlyos érzést is kelt. Az illata sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

thatscrazy

2021. április 17.

Nem rossz ez...
Ennyi pénzért egész korrekt, de hajlamos más szérumokkal, krémekkel összevitázni, aztán kukacosodni, de egynek elmegy. A c-vitaminnal barátok, a niacinamide-dal annyira nem bírják egymást.
Nem hiszem, hogy újra veszem, de volt vele olyan kellemetlen az élményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Nem rossz ez...
Nem hiszem, hogy újra veszem, de volt vele olyan kellemetlen az élményem.

lhercegno

2021. március 7.

Az egész arcom fehér marad, ha pedig jobban bele akarom kenni a bőrömbe, darabos lesz. Sőt, úgy vettem észre mintha szárítaná utána a bőröm. Egyedül azért adok 2 csillagot neki, mert valóban véd a napfénytől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

vmarti

2021. február 17.

nem néztem meg a véleményeket, mielőtt megvettem és miután itt végigolvastam, féltem hogy irirtálni fogja a bőrömet vagy kiszárítja, ezért először a kézfejemre kentem fel. Reggelre sem történt irritáció és szép puha lett a kezem, szóval a dekoltázsomra felkentem és minden rendben volt vele. Már 1,5 hónapja használom az arcomra,nyakamra,dekoltázsomra és teljesen jól működik. Persze zsíros érzetet hagy maga után,de nálam minden nap tej azt hagyja. Én nagyon szeretem,nem lett csúnyább a bőröm, és jól véd. Újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Biblione

2020. november 8.

Nyáron vettem a krémet. Nem lesz újra vevős, de megpróbálom elhasználni. Ahogy több hozzászóló is írta, kb. indulás előtt fél órával fel kell kenni, és még akkor is látszik a "zombi hatás". Fehérlik, ha be is szívódik izzadságtól, víztől újra kifehéredik. Le mondjuk nem égtem...de csak itthonra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 8.

AE0805

2020. augusztus 29.

Borzasztó! Akárhogy kentem, fehér rétegként az arcomon maradt, nem sokkal a felkenés után pedig már feszült az arcbőröm, úgy kiszárította. Ráadásul nekem vörös, hámló foltjaim is lettek tőle amiket napokig kellett kezelgetnem - nulla pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

anreni9

2020. augusztus 19.

Ne vegyétek meg! Egy picit sem hajlamos az arcbőröm érzékenységre de ettől konkrétan kipattogzott az egész arcom, 2-3 napba telt míg megnyugodott tőle az arcbőröm, soha nem találkoztam még ilyennel. Csak azért adok 1 csillagot mert nullás nincs....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Peptidek: Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, C13-14 Isoparaffin, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Fényvédők: Octocrylene, Titanium Dioxide, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.