Eveline Cosmetics

Ár:   740 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra és az utáni foltokra hidratáló krém. Az újszerű cink és kén alapú formula szabályozza a faggyúkiválasztás folyamatát. Serkentőleg hat a bőr megfelelő működésére, frissen, matton és kisimultan hagyva azt. A mattító Fast-Matt komplex elnyeli a túlzott sebumot, a mitesszerek láthatósága csökken és nyugtatja az irritációkat. Az uborka kivonat hidratál, gyengéden élénkíti a bőrt és segít a pattanás utáni foltok elleni küzdelemben.

Kiszerelés: 75 ml

Underbelly

2014. február 16.

Felkenés után lassan szívódik be és olyan ragacsosnak érzem a bőrömet sokáig, ezenkívül mattíthatna kicsit jobban is. És a szaga engem rettentően irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

angika19

2014. február 16.

Jól hidratál, és nem fényesedik ki tőle a T-vonalam, a pattanás utáni foltokkal viszont semmit sem tett nekem. Kb. 1 hét használat után teljesen kipattogott tőle az arcom, de lehet, hogy csak nekem túl kényes a bőröm, ezért jár a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

mercimacsek4

2014. január 31.

A foltokat segített eltüntetni, de nem hidratál és mattít eléggé, de felkenés után a bőröm egyenletesebbnek tűnik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Kátya

2013. november 18.

Nekem a foltokkal semmit nem csinált, pedig pont azért vettem. A mattító funkcióját teljesen betöltötte, a hidratálása megfelelő volt, kivéve télen. Egyszer vettem meg, többször nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

bogczi

2013. október 7.

A tegelyes verziot vettem meg, akciosan 995 forint volt, bar az ar nem feltetlenul mervado, tekintve, hogy a Garnier 24h hidrataloi is 1100 forint korul mozognak es eleg jok. Egyelore meg enyhen zsirositja a borom, de nalam minden krem igy kezdi palyafutasat, konnyu, gyorsan beszivodik, az illata atlagos. Meglatjuk, mire kepes meg.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

andy0902

2013. szeptember 5.

Nem mattít ez semmit sem,sőt zsírosít! És nem tudom,lehet hogy romlott, de az én krémem büdös! Nem kénszag vagy ilyesmi,nemis arcszesz amit itt többen írtok, hanem vmi vegyszer szag. Meg olyan "dohos".Lehet h már romlott?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Lyah

2013. augusztus 13.

Sajnos hiába olcsó, nem történt csoda. Nagyon örültem volna, ha igen, de nem. Éjjelre elhasználom, de nekem túl gazdag, és nem mattít semennyire sem.

Update: alig várom, hogy elfogyjon! Valószínű a karomra fogom elhasználni, hátha ott csinál valamit a bőrhibákkal, mert tegnapról mára csinált pár szépséget a halántékomon. Nem tetszik, nagyon nem. :( Kár érte. -1 csillag.)

Update2: úgy tűnik, én vagyok az egyetlen, akinek nincs olyan testrésze, amire jó...valószínű a bőröm nem normális, de sem a karomra nem jó, sőt, kínomban már a lábszáramra terveztem elkenegetni, de oda sem jó, azt kiszárítja...kuka :( Csak azért nem veszek le csillagot, mert nem biztos, hogy a termék a hibás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

anastasia

2013. augusztus 3.

Jól hidratál, puhítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát. A mattításban valóban segít. Az állaga elég folyékony, könnyű eldolgozni, 1-2 percet kell várni, amíg felszívódik. Csak nagyon kevés kell belőle, néhány pötty elég az egész arcra. Tökéletesen elégedett vagyok vele, már a második tubussal fogyasztom. Ilyen ár mellett még valószínűleg sokáig nem fogok új hidratáló után nézni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Móni@nya

2013. július 4.

18 éves fiamnak vettem, az itt olvasott vélemények alapján. Nem csúnya az arca, inkább csak hajvonalnál vannak gyulladt pattanásai, valószínűleg az állandó piszkálás miatt.
Kicsit nehéz krémnek tűnik, de úgy látom hatásos. Éjszakára használja, reggelre picit visszahúzódik a gyulladás. Az illata nagyon erős, kicsit pasis, de a kényes orra ellenére sem zavarja. Csodát nem tett, de szerintem mindketten elégedettek lehetünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

Viki

2013. május 3.

Nemrég kezdtem el használni krémmániások véleménye alapján:) és nem bántam meg. Én is baromi sok fajta mattitó krémet kipróbáltam már, a Garniertöl kezdve a Vichy normaderm-ig, de elmondhatom mindegyiket kiütötte. Hál istennek pattanásaim nem igazán voltak, de eröteljesen zsirosodik az arcom a T vonalban.
Ahogy felkentem rögtön lematitott, nem is hagyott zsiros érzetet maga után. Az illatával nekem nincs bajom, friss tiszta illatú, állaga is megfelelö.
Ha problémám lenne vele a késöbbiekben, vissza jövök és megirom:) De szerintem nyugodt szivvel ajánlom zsirosodó arcbőrüeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin, Sulfur
Hidratálók: Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.