Eveline Cosmetics

Ár:   740 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra és az utáni foltokra hidratáló krém. Az újszerű cink és kén alapú formula szabályozza a faggyúkiválasztás folyamatát. Serkentőleg hat a bőr megfelelő működésére, frissen, matton és kisimultan hagyva azt. A mattító Fast-Matt komplex elnyeli a túlzott sebumot, a mitesszerek láthatósága csökken és nyugtatja az irritációkat. Az uborka kivonat hidratál, gyengéden élénkíti a bőrt és segít a pattanás utáni foltok elleni küzdelemben.

Kiszerelés: 75 ml

ellie11

2012. december 15.

Meg merem kockáztatni, hogy az eddigi legjobb mattító krém ami valaha a kezembe került..Még a Vichynél és barátainál is sokkal többet ér. Az itt olvasottak alapján próbáltam ki, nekem az illatával sincs bajom, inkább frissnek, mint férfiasnak mondanám. Nekem is mintha halványítaná a foltokat, és tényleg kevesebb pattanás jön ki. Már egy hónapja használom az Yves Rocher géles tonikjával együtt, és finom puha érzésű lesz utána az arcom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Hiroki

2012. október 22.

Nem hittem volna, hogy lesz egy 700FT-OS termék, ami kiüti a ringből az Yves Rocher Pure System krémet, a Himaláját, az Eucerint, a Garniert, Stella pattanástalanítót, Oriflame teafás termékeket vagy már nem is emlékszem, hogy miket próbáltunk még hasztanalul aknés, zsíros bőrre a legjobb barátommal... Tudom, hogy egyéntől függően más-más használ, így nem tudom maradéktalanul azt állítani, hogy mindenkinek ez lesz a nyerő. Az biztos, hogy a korábban felsorolt repertoár után én ebben találtam meg, amit kerestem! Egyenletes, sima bőrfelszínt eredményez, mattít és kezeli a pattanás utáni hegeket! Korábban olvastam, hogy érdekes az illata, amivel egyet értek, de hamar el is illan, ha valakit ez elrettentene a vásárlástól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

kvitta.girl

2012. október 17.

már nagyon régóta használom,fürdés után kitűnően hidratál,lényegesen kevesebb pattanás és jól hidratál,tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

bunnyberry

2012. október 12.

Sminkalapnak használtam. Nem egy rossz krém,nem okoz pattanásokat, a nyomokat halványítja, mattít. DE szörnyűek ezek az összetevők :S Még valamennyi van benne, talán elhasználom, de azt hiszem keresek egy másik krémet kevesebb kemikáliával...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

ottika22

2012. október 7.

Az arclemosóval és a tonikkal együtt használva teljesen jó. Iszonyú sok bajom van az arcommal, de eddig úgy néz ki, hogy jó lesz ez a kombó.
Amit eddig tapasztaltam:
Pozitív: - A kisebb pattanások elhalványultak.
- A pattanás utáni foltok alig látszanak.
- 4-6 órás matt hatás.
- Egyenletesebb arcszín.

Ami egy kicsit zavar, vagy legalábbis furcsa hogy valamelyik férfi parfümre emlékeztet az illata.
Bár szerintem ez megbocsájtható, a hatás miatt. Egy szó mint száz, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Amit eddig tapasztaltam:
Pozitív: - A kisebb pattanások elhalványultak.
- A pattanás utáni foltok alig látszanak.
- 4-6 órás matt hatás.
- Egyenletesebb arcszín.

zazi

2012. szeptember 14.

nem rossz krém, smink alá szoktam használni, néhány kisebb pattanást valóban leszárított, de a nagyobbaknak kb olyan, mint halottnak a puszi, de csodát nem az ilyen drogériás krémektől kell várni.. olcsó, sok van benne, az illata engem vmiért after shave-re emlékeztet, de hamar elillan. simán újraveszem, ha elfogy.

ápdét: dekoltázsomról, nyakamról az apró pattanásokat 2-3 nap alatt leszárítja, ez haladás..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

nicole07

2012. július 21.

Nekem nem vált be, sima egyszerű hidratáló, se jobb, se rosszabb nem lett a pattanásos bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

black_cico

2012. július 16.

nem rossz, nem jó kategória, nem hagyott bennem mély nyomot :) olyan semmi, megmosod az arcod vele, aztán tiszta lett és bumm kb ennyi a hatása, lehet önmagában a víztől is tiszta lett volna :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

lovemiyu

2012. július 11.

Tényleg jó, nem pattogtam ki tőle és pont annyira hidratál, amennyire kell, nem zsíros. Még sem hiszem, hogy újravenném. Az illata nekem nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

nikca91

2012. július 10.

Tényleg nagyon jó, de használtam már jobbat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Tényleg nagyon jó, de használtam már jobbat is.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin, Sulfur
Hidratálók: Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.