Eveline Cosmetics

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1490 Ft

Háromlépcsős formázó kúra.

- Redukálja a zsírszöveteket, karcsúsítja és formázza a derék vonalait.

- Megemeli a feneket és láthatóan korrigálja a formáját.

- Jelentősen csökkenti a cellulitot és javítja a bőr feszességét, rugalmasságát.

Aktív összetevők:

Thermo Fat Burner- eltávolítja az elraktározott lipideket. Felmelegíti a bőrt, aminek köszönhetően a hatóanyagok gyorsan behatolnak a bőrbe, maximálisan gyorsítva a zsírszövetek redukálását.
MDL komplex - kisimítja a bőr egyenetlenségeit, javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.
Koffein- stimulálja a metabolizmust, égeti a zsírsejteket.
Repkény és zsurló kivonat - elősegíti a kollagén és elasztin termelést.
Laminaria alga - gazdag ásványi sókban, mélyen hidratál, csillapít és eltávolítja a toxinokat a szövetekből, ráadásul erősíti a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
babyface

2012. október 8.

mivel most nagyon jó áron van a rossmann-ban kettőt is beszereztem, mert már régóta szemezgetek vele. futás előtt használtam, kicsit nálam is nehezen indul be a melegítő hatás, de ezt nem bánom legalább nem égeti szét a testem. könnyű géles állag a vörös szín elég bizarr számomra de megszokható, nagyon szépen beszívódik, azonnal lehet utána öltözni. :) még elhasználom a többi cellulit krémem utána kezdem csak használni, de szép jövőt jósolok neki. később update! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

bettyke

2012. július 28.

Én imádom. Szerintem a legjobb termék, amit eddig használtam. A jeges változata is jó (főleg ilyen melegben kellemes), de ez brutális. Örülök, hogy kipróbáltam, nem bántam meg.Sportolok mellette és hála istennek eltűnni látszik a narancsbőr (étkezésre is odafigyelek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

zs.hencsi

2012. július 16.

Úr isten! :D Nagyon jó!! De... nem melegít, hanem ÉGET!! Amikor először bekentem vele magam, megijedtem. Annyira elkezdett égetni pár perc után, hogy nem tudtam mit csináljak. Aztán vártam és kb. fél óra után elmúlt. Puha, selymes lett tőle a bőröm és feszesebb is kicsit. Nyilván csodát nem fog tenni önmagában, de van hatása. Dolgozik rendesen. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

monita24

2012. július 12.

Tegnap használtam legelőször és eléggé égtem tőle de második használatnál viszont már nem miért van ez?? nem hatásos?? vki írjon.. köszönöm..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 12.

Rege

2012. június 20.

Még csak az első benyomásokon vagyok túl. Kipróbáltam már a fehér, zöld és piros tubusos változatokat is, hűtő-fűtő hatásút, krémet és szérumot, de ez tűnik a legbrutálisabbnak! A csomagolása nagyon hasonlít a szintén termo krémhez, de az fehér színű sűrű, ez pedig piros zselé. Vigyázni kell vele, mert megfogja a lepedőt-ágyneműt. Én bevallom, a combomra is kentem belőle. Nemcsak melegít, 5 perces masszázst követően nekem - ellentétben a termékcsalád más tagjával - csípett, szúrt, viszketett körülbelül még fél órán át a felkenése után, aztán csillapodott és elmúlt. Érdekes, hogy az égő érzés ellenére szemmel láthatóan nem irritálta a bőrömet, pedig úgy képzeltem, nagy lángoló foltok jelentek meg a testemen. Ha ez a duplán-triplán hatékony összetételnek köszönhető, várom, hogy "dolgozzon", de ha rendszeres használattól irritációt fog okozni, akkor abbahagyom. Száraz bőrűeknek nem lesz kellemes érzet a bőröm, de tapinthatóan kisimítja a rücskös felületeket. Egyelőre 4 pont, idővel meglátom, megéri-e.
Update: azóta többször is csak simán felkentem és úgy akkor már nem jelentkezett az égő érzés, csupán kellemes melegítő hatás pár percig.

Kitartó használatot követően megadom neki a maximumot! Ez is - kiegészítve a márka további termékeivel - hozzájárult ahhoz, hogy további 2 centivel karcsúsodott a combom. Most már azt is kitapasztaltam, hogy gyors, egyszerű felvitelnél szinte semmit nem érzek, folpackos tekercseléssel érzem, ahogy árad a meleg, ha pedig 5-10 percig masszírozom a bekent felületet géppel, "erőre kap", s hosszabb ideig tart az égető - de nem nagyon kellemetlen - érzés.
Továbbra is meggyőződésem, hogy a legjobb márka a karcsúsító-narancsbőr elleni termékek piacán, figyelembe véve az alacsony árfekvést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Enik

2012. június 16.

Isteni termék, tényleg óvatosan kell vele bánni, mert eszméletlenül tud égni, amit eddig konkrétan tapasztaltam, hogy sima egyenletes lett tőle a bőröm. Én nem érzem a koffein hatását, pedig éjszakára is be szoktam magam kenni. Nagyon szépen végzi a dolgát, biztosan újra fogom venni! Felváltva használom a zöld hűsítőjét is, na az pedig fagyaszt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 16.

kiscsillag89

2012. június 7.

Megvettem. Ez előtt a sima bordót használtam. Gondoltam kipróbálom az újítást. Tényleg nagyon éget az első félórában. Viszont ami nekem igazán kellemetlen, hogy a koffeintartalma miatt napok óta rosszul alszom, másnap meg mosott kaki vagyok és ez így vizsgaidőszakban nem a legjobb. Ezért ostobaság lenne lepontozni egy terméket. Szerintem aki elszánja magát figyel a táplálkozásra és mozog is valamit, annak kiváló kiegészítő lesz ez a termék a küzdelmében. Igen, igen önmagában nem csodaszer. De a sok kis apró részlettel lesz szuper a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.