Eveline Cosmetics

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Fényvédők

• alacsony védelem.
  • argán olaj, Béta-karotin, E vitamin
  • ajánlott azoknak akik gyorsan barnulnak nem hajlamosak a leégésre

sunkissedlove

2017. április 13.

Imádom! Isteni illat, egyenletes, gyors barnulás. Kedvező ár, és sokáig elég.
Egy nagyobb társasággal voltunk nyaralni, egyedül én fújkáltam magam vele. Mivel nincs nagy UV védelme, mindenki "várta" mikor égek le...Mondanom sem kell, nyaralás végén nekem volt a legjobb színem, és én voltam az egyetlen, aki nem égett le :)
(nem vagyok lapvetően hófehér bőrű, átlagosnak mondanám, de nehezen szoktam barnulni)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Ui.: azóta a csapat többi tagja is beruházott a termékre! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Imádom! Isteni illat, egyenletes, gyors barnulás. Kedvező ár, és sokáig elég.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Ui.: azóta a csapat többi tagja is beruházott a termékre! :D

borb.biaa

2016. július 11.

Én itthon még nem is láttam ezt a terméket, a horvátországi nyaralásom során találkoztam vele, kíváncsi voltam rá, és árban is jó volt, szóval megvettem. Nekem is elég fehér bőröm van, nem is a legerősebb napsütésben alkalmaztam (arra más terméket használok), illetve elég sokszor újrakentem magam vele, mert egy 10-es fényvédővel nem mernék csak úgy napozni, de azt kell mondjam, egész jól teljesített. Nem égtem le (pedig eléggé tartottam tőle), és valóban segített a barnulásban, magamhoz képest csoki lettem, és gyanítom, hogy ezt ennek a napolajnak köszönhetem, mivel ilyen barna két 60 perces szolibérlet elfogyasztása után voltam utoljára. :D Az illatát is szeretem, szerintem nagyon jó, egy gondom van vele, hogy eléggé nehezen szívódik be. Viszont nekem ez az első napolajam, és nem tudom, hogy ez a napolajak körében normális-e, vagy csak a termék hibája, de úgy döntöttem, hogy emiatt nem fogok pontot levonni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

KisHeni

2016. június 23.

A legjobb napolaj amit eddig próbáltam, bár nem az én bőrömre való, mert hófehér a bőröm, de untam már hogy soha se tudok barnulni (mellesleg szoli ellenes vagyok) ezért megvettem. Az ára nagyon jó és végre egy olaj amitől igazán szépen és látványosan le tudok barnulni, anélkül hogy leégnék. Az illata nagyon kellemes kókuszos. Azóta is újra veszem, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.