Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. március 7.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Reni666

2018. március 29.

Nem igazán szeretem a rúzsokat ha nem muszaj én nem használom - am ezt alig 200 ft ért jutottam hozza ,...
igy gondoltam hátha elhasználom arcra vagy valahova ..
gyönyörű fényes , csillivili , meg illatos . szép .
ám cseppet sem tartós igy nem sokat ér szerintem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

igy gondoltam hátha elhasználom arcra vagy valahova ..
gyönyörű fényes , csillivili , meg illatos . szép .
ám cseppet sem tartós igy nem sokat ér szerintem .

lois

2018. január 30.

A rosewood gloss volt a debütáló darab nálam és egyből megszerettem, mert krémes, nem szárít, inkább egy ajakbalzsamhoz hasonlít a hatása, nagyon nagyon csillogós, amit imádok, és elég hosszan tart, bár az étkezést nem éli túl. Jó illatú, sárgadinnyéhez hasonlítanám. Kár, hogy kevés van benne, pár hónap se kell és kifogyott, habár én elég intenzíven is használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Ancsa1230

2016. november 5.

Nagyon tetszik az extrém fénye, de rengeteget próbáltam ki és mindegyiknek nagyon erős uborka illata van, és sajnos ez az ajkakon is érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

RBea

2016. április 28.

Frosted champagne színt választottam. Ez az első rúzsom, ami nem zavar az ajkaimon (nem a színére, hanem az érzésre gondolok, mikor viselem). A többi korábban próbált rúzs torokkaparást okozott, emiatt nem szoktam rá a "rúzsozásra". Krémes állagú, ajakápoló is. Színe nagyon tetszik, fényesen csillogó, de nem túl harsány, hétköznap nappalra illetve esti programhoz is illik. Kellemes, enyhe illata van, ami felvitelekor mindig meglep. Tartósságát nem tudom megítélni, de induláskor mindenesetre jókedvet okoz, és nem figyelgettem eddig, mikor kopik le. Csomagolása karcsúbb, magasabb, mint az átlagos rúzsok, és fémesen csillogó színe miatt is polcom ékessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

sandor_zsofia

2016. április 25.

Brilliant Fuchsia árnyalatot rendeltem meg. Nekem csalódás.
Valóban nagyon szép színe van és kellemes az illata, édesen csillog.
Viszont több rétegben is fel kell kenni,hogy alapos legyen a fedése és nem tartós a szájon. Hamar elmászkál. Nem szeretek óránként újrarúzsozni de ez még egy 20 perces sétát sem bírt ki a számon. Elhasználom azért de nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Brilliant Fuchsia árnyalatot rendeltem meg. Nekem csalódás.
Valóban nagyon szép színe van és kellemes az illata, édesen csillog.

Asztrid

2015. november 25.

Másfél éve megvan, de még mindig nem használtam egy-két alkalomnál többször. A színei nagyon szépek, mélyek, az illata pedig kifejezetten tetszetős. Könnyen kenhető, krémes, lakkfény hatású rúzs. De sajnos a tartóssága, nem az erőssége....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. október 3.

Én szeretem!Nagyon szép a színe, és az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. október 3.

Én szeretem!Nagyon szép a színe, és az illata is nagyon jó!

xszemyx

2015. május 27.

Az előző 5 csillagot visszavonom, katasztrófa a tartóssága. Kb. felkenem, és mire leérek a 4.-ről, mintha nem is rúzsoztam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

mariann25

2015. május 1.

Valóban extra fényes, szépek a színek amik kaphatóak, de annyira nem tartós nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

D.Bianka

2014. november 18.

Számomra szájfény és rúzs egyvelegét alkotja. Mindig van egy ilyenem itthon, nagyon szeretem. Nagyon jó az illata, emlékszem anno az összes szín minta verzióját megrendeltem :)
mindegyik szín nagyon tetszik, szerencsére bő a kínálat és szépen viselhetőek :) jelenleg a "pink hypnotic" van meg. Gyönyörű, nem az a gagyi csillámos. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).