Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 9.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes izzadásgátló spray mangó és vaníliavirág illattal.

Andy88

2019. április 5.

Nem igazán az izzadásgátló tulajdonsága miatt vettem meg (amit amúgy is megkérdőjeleznék), hanem a nagyon fincsi illata miatt! :) Egyszerűen imádom, sokáig érzem magamon, és mindig jókedvre derít! :) Izzadásgátlónak nem nagyon nevezném, de igazából még nem találkoztam olyan dezodorral, ami tényleg hatékony lenne ebből a szempontból. Szóval megkapja a max. pontot, és örömmel fogom újravásárolni, vagy esetleg tesztelni a többi egzotikus illatú Fa dezodort is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

bendi13

2019. február 18.

Nagyon tetszik az illata, nem hagy nyomot a ruhákon és egész jó az izzadásgátló-hatása. Sokkal jobb mint a Nivea deoké. Biztosan újraveszem még. Az illata hosszantart és kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Rure90

2018. november 19.

Előző nap kifogyott a dezodorom, így másnap reggel muszáj voltam meló előtt venni valamit. Szó szerint lekaptam a polcról (mindig késésben vagyok..). Az illata jó, de a hatása kevésbé megnyerő. Más Fa dezodorral jártam már jól, de ezzel sajnos melléfogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Mona29

2018. november 7.

Nagyon jó kis dezodor. A hatása egészen jó, egy-egy izzasztóbb edzés is vállalható vele. Az illata kellemes, nem tolakodó, nem fullasztó. A porlasztása kiváló. Kuponos napokon vettem, akciósan teljesen megéri az árát. Szerintem újraveszem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

katalinmester13

2018. október 2.

Gyorsan beugrok, veszek egy alus spray-t-mert az alumentesből még nem találtam meg az igazit- darab. Hosszú útra, 40 fokban, esküvőre nem kockáztatok. Nagyon jól esett a frissítő illata a hamar-gyorsanban. Mangó-vanília! De jól hangzik! A forma, a narancs-kékeszöld szín vidámsága ... Egy fújás ballra, egy fújás jobbra. Go! Az illata tartós, kibírt egy balesetet. Rendőrség, helyszínelés, napon 200 fok. Viszont egész este stólában virultam. Nemcsak a légzsák okozta vállsérüléseimet takargattam, hanem a bordó ujjatlan ruhám hónalji részét is. Szépen lerakódott. :( Ugye-ugye a nagy kapkodás! Később kiderült, hogy a fehér ujjatlanokon is meglátszik. Aztán mikor időm engedte elkezdtem keresni benne a vaníliát. De nem volt sehol. Most látom, hogy nem vanília, hanem vanília-virág! Így már mindjárt más! Jó, de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Viki9727

2018. szeptember 24.

Nagyon jó illata van, nem túl erős. Egész nap kitart és nem fogja meg a ruhákat sem 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

googles

2018. augusztus 22.

Szeretem a Fa márkát, tusfürdőben, dezodorban is teljesen be szokott jönni nekem. Most használom a sima deoját a Divin valaminek (aminek isteni illata van, csak sajnos izzadsággátló hatása nincs, mezei deo).

Ezt is beszereztem, most nyáron a fújósok jobban bejönnek. Eddig szuperül működik, az illata nagyon finom, frissen mangós, örülök, hogy nem émelyítően édes mangós, ahogy ugye szokás elszúrni a gyümölcsös illatokat. Ezzel ellentétben ez a deo friss, frissítő illatú. És persze hatásra is jó.

Szóval tőlem 5 csillag.

Kicsit nyugatabbra mar csak alumentesen kaphato majdnem minden Fa deo, nalunk még izzadsaggatlos valtozatban. Nem is tudom, mit akarjak, utalok izzadni, az alusoktol meg nem tudom eldonteni, feljek-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Szóval tőlem 5 csillag.

Kinleyni

2018. augusztus 22.

Update: Egy-két csillagot mégis le kell vonnom. Savanykás citrusos lesz egy idő után, vaníliának nyoma sincs. Nem hiszem, hogy a hatósugaramban tartózkodók elsőre azt fogják gondolni: "hm, de kellemes savanykás mangó szagú dezodort használ..."

Próbálgatom a társaival együtt. Eddig ez a legszolidabb illatú. Bár megjegyzem, hogy eleinte inkább virágos mint gyümölcsös, egy idő után viszont én már csak a mangót éreztem ki.
Izzadásgátló hatása megfelelő, de számomra nem teszi komfortossá teljesen ez az 'illatelmangósodás'. Akit nem feszélyez a citrusos savanykássága, annak tökéletes lesz. Ezért viszont nem vonnék le pontot, mert az illatát megtartja estig is, a ruhákat nem fogja, arról pedig nem tehet, hogy túl mangós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Nekem nagyon bevált, bár nem vagyok különösebben izzadós. Az illata isteni és a ruháimat sem sárgítja, amiért külön plusz pont jár :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Lina14

2018. július 18.

nem túl erős az illata, nem is tart sokáig, de kellemes. Sajnos én izzadósabb vagyok, és így nekem nem igazán csiná semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.