Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 9.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes izzadásgátló spray mangó és vaníliavirág illattal.

Erika80

2018. július 14.

Alapjában véve nem vagyok haragban a Fa termékekkel, csupán nekem kevésnek bizonyult az eddigi tapasztalatok során. Ám most mégis gondoltam egy merészet és vásároltam magamnak 2 féle új illatot. :) Nagyon kellemes, finom egzotikus illatúak az új kiadások. Most tesztelés alatt állnak. Jelen esetben a spray változatot választottam nem a golyóst, hátha változik a véleményem. Eddig, ha nem nagy izzadásnak vagyok kitéve egész jól muzsikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

javi

2018. július 7.

Muszáj volt már valami nyári kiadású dolgot vennem, engem amúgy is meg lehet fogni ezekkel a szigetes/trópusi dizájnokkal. Az illata finom gyümölcsös, tartóssága fél nap, izzadásgátló hatása a Fa dezodorok között a jobbik kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Linuxo

2018. július 2.

Az új Fa termékek közül ő is jött velem haza. Neki volt a legkevesebb haszna.... :/
Izzadásgátló hatása szerintem alig van.
Az illatára is kissé ráuntam. Elhasználgattam egy Rexona stift felett, de újra venni egészen biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Izzadásgátló hatása szerintem alig van.

kalmaniki

2018. június 21.

Nagyon finom illata van, friss, gyümölcsös, ami egész nap érezhető marad. Az izzadásgátló hatása is megfelelő számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Candy21

2018. június 21.

Nagyon jó az illata sztem finomabb mint a dinnyés verzió. Kicsit parfümösebb kevésbbé a nagyon friss gyümölcsös. Soká megmarad az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

k.boglarka

2018. június 20.

Kellemes az illata, nem túl erős. Egész nap véd az izzadás ellen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Kellemes az illata, nem túl erős. Egész nap véd az izzadás ellen :)

ziza27

2018. május 23.

Szerintem a dinnyés verziónak jobb illata van, de ezt is nagyon szeretem. Egész nap megmarad a kellemes gyümölcsös illat, és sok más általam használt dezodorral ellentétben ennek a használat következtében nem változik meg az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Kinguska09

2018. május 10.

Imadom az uj fa illatokat :)
Nyarias husito erzest nyujt nem hagy foltot sokaig ved az izzadas ellen sokaig eleg .
Egyszeruen a legjobb valasztas a jo idoben ezek a nyari illatok akik szeretik a gyumolcsos edesebb illatokat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Imadom az uj fa illatokat :)

Erus15

2018. április 26.

Nyárias illata van, tartós egész nap érezni miután befújtam vele magam. Az izzadásra is tökéletes. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Ophelia

2018. április 22.

Fini nyàri illata van, de nem túl erős szerencsére. Tartós hatású, állta a sarat még izzasztó kirándulás alatt is, szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.