Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Dezodorok

• 48 órás védelmet biztosít.
  • Zöld tea illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kriszti1987

2016. július 28.

Az elején, mintha használt volna, de 30 fokban csúfosan megbukott. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Az elején, mintha használt volna, de 30 fokban csúfosan megbukott. Kuka...

candus

2016. július 10.

Az nem szokott annyira zavarni, ha izzadok -ellenben azzal a világból ki lehet kergetni, ha büdös vagyok. Na, ennél a deonál ez a helyzet -az izzadságot meggátolja, de büdös leszek tőle, ezért nekem nem játszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

encicsipke

2016. július 5.

Nagyon kellemes illata van, nekem használt bár nem vagyok nagyon izzadós típus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon kellemes illata van, nekem használt bár nem vagyok nagyon izzadós típus.

RCC

2016. március 31.

Update II: Szintén sikeresen benéztem ma a dolgokat és túl meleg ruhában mentem órára (fene se hitte volna, hogy most lesz ilyen meleg az épületekben, mikor decemberben volt, hogy kabátban ültem előadáson) és megint ez a vackot kentem fel. Úgy voltam vele, hogy azért elhasználom, de mintha rosszabb lett volna, mint legutóbb. :D Kuka és szívem szerint mínusz csillag. Főleg miután vehettem át a fekete pólót, amit eredetileg fel akartam venni, mert mindkét oldalon végig fehér lett a deótól.

UPDATE: Mégse olyan jó, mint hittem :( Ma bent voltam pár órát az egyetemen és nagyon ment a fűtés én meg hosszú ujjú kötött felsőben voltam egész nap, hihetetlen melegem volt. Az egyik szünetben ellenőriztem a mosdóban, hogy mennyire tart a deo, hát semennyire. Szépen leizzadtam és felemelve a karomat csak az izzadság szagát éreztem, mintha nem is használtam volna semmit. Nem hogy 48 órát nem bír ki, de még az a 8 óra is sok volt neki ami az között telt el hogy magamra kentem és hazaértem :/ Annyira reménykedtem benne, de csak pénzkidobás.

Eddig tetszik :) Nem is nagyon néztem milyet vettem, csak Tescoban láttam a nagy lapokat a deoknák, hogy éppen akciós elég sok fajta. Mivel főleg a stift verziókat szeretem, nem no name és árban is ez volt a legjobb ezt hoztam el. Itthon néztem, hogy zöld tea illatú, amit nagyon szeretek, habár nekem a Lipton Mojitos tea jutott eszembe róla mikor megszagoltam. Nekem elég krémes állaga van, nem fájt használni, szerencsére nem csíp, nem irritál. Nem érzem úgy, hogy nedves lenne vagy bármi, de mikor végighúzom a kezem a bőrön érződik, hogy olyan krémes. Eddig még bírja a strapát, de nem volt igazi kihívás elé állítva, de addig is jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

CeCeDrake

2016. március 25.

Testszaggal és testnedvvel keveredve szörnyen büdös elegyet alkot. Grátisz: foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Dorathea

2016. március 4.

Hát az enyém az tök száraz... nem siklik a bőrömön, fáj végighúzni rajta, és nem is kerül rá termék teljesen kiszáradt. Gondoltam oké, lehet régóta volt a drogéria polcán és ezért esetleg kiszáradt a teteje. Ezért a kilógó részt levágtam, gondolván a tubus által levegőtől védett résznek krémesebbnek kell lennie, hát nem... így kuka, pedig nagyon tetszett az illata :/ visszatérek a dove dezodorokhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Kinyi

2016. február 7.

Eddigi kedvenc stiftes deom. Nagyon kellemes illata van, nem ragad, és nem hagy nyomot (mármint én eddig nem tapasztaltam). Tartós is, azt nem mondom, hogy nem izzad tőle az ember, de szerintem az nem is teljesen egészséges, de mindenesetre mérsékli az izzadásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Huhi

2015. december 17.

Nagyon szeretem ezt a deot. Isteni az illata, a fújós verzióról váltottam erre, mert az valamiért tapadós volt. Ezzel csak annyi a bajom hogy sokszor végigtépi a bőröm, de amúgy szuper minden :D csak kicsit fáj, lol. Egyébként szerintem sosem fog elfogyni, pedig kenek magamra belőle még ha sokszor úgy is hiszem hogy nem, ha végig húzom az ujjam érzem rajta a deo illatát. Engem nem szokott "cserben hagyni". Más negatívumot én nem tapasztaltam. Ár érték arányban nekem megfelel mivel kb örökké tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

fioretta

2015. december 10.

Tartós, kellemes, lágy illat, nem hagy nyomot. Hatásos, nem hagyott cserben, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Lyla

2015. október 4.

Nekem nem vált be. Akkor sem használ, ha a napom nem megterhelő. Ami miatt kap 3 pontot, az a csodás illata, az ára és az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2