Fa

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Hűsítő és ápoló krémtusfürdő joghurt proteinekkel segít puhává,selymessé és hidratálttá varázsolni bőrödet.

KK95

2017. március 4.

Tipikusan az a nem venném meg magamtól tusfürdő. Ajándék volt, de elég lassan fogy. Nem vettem észre, hogy szárítaná a bőrt, de nem szeretem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

Nymeria94

2017. március 3.

Sajnos nem lett a kedvencem. Sőt, az első néhány használatot követően komolyan elgondolkoztam azon, hogy megszabadulok tőle, mert egyszerűen iszonyodtam a szagától. Nem "blindre" vásároltam, megszimatoltam még az üzletben, de szerintem ég és föld a különbség a flakonból érzett és a bőrömre felvitt tusfürdő között. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy köszönhetően a fösvénységemnek / a "ne dobjunk ki semmit, ha nem muszáj" szemléletemnek végül nem végezte a kukában, sőt most már az illatát is megszoktam, de hétszentség, hogy nem fogom újra venni. A habzására és az állagára nincsen panaszom, viszont szárító hatást én is tapasztaltam. Amit viszont nem nagyon értek az ez a "frozen" dolog. Nem vagyok marketinges, de szerintem sokkal jobban eladható lett volna ez a mentolos frissesség valami finom gyümölcsös illattal kombinálva és nyáron piacra dobva. Télen az ember leánya inkább valami "meleg illatra" vágyik miután hazaér, éppen elég odakint hűsölni.
Összességében nekem sajnos nem jött be ez termék, nagyon várom, hogy végre valahára elfogyjon és hogy kipróbálhassam a Fa Oriental Moments tusfürdőjét. Bízom benne, hogy az majd kiköszörüli a csorbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Redlips

2017. február 24.

Krémes, sűrű, kellemes illatú, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Krémes, sűrű, kellemes illatú, jól habzik.

GViki

2017. február 12.

Én a G. napokon bevásároltam belőle, nagyon tetszett az illata, és az ára.😊 Azóta ezt használom, annyit vettem. Kicsit kezd elegem lenni már belőle, besokalltam az édes illattól. Viszont ennyi idő alatt sem szárította ki a bőröm. Nagyon jó krémes állaga van. Azt viszont, hogy mentol van benne, hűsít, azt nem vettem észre. De ma figyelni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

zami86

2017. január 6.

Nagyon jó, tetszik hogy mentolos, hirtelen hűsít amikor kilépek a zuhany alól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Nagyon jó, tetszik hogy mentolos, hirtelen hűsít amikor kilépek a zuhany alól.

szybylla

2017. január 5.

Ez a tusfürdő elég érdekes darab... kb 1,5 hónap használat után esett le hogy miért frozen... egyszer csak el kezdtem érezni a bőrömön hogy hűs, hideg érzést ad és akkor néztem meg hogy mentol van benne:D De ahogy most elolvasom a kommenteket látom hogy más is járt így:):) Hát az illata nekem sem jön be, és van valami a formulájával is mert eddig a Fa tusfürdők nem szárították a bőrömet ez viszont igen... szóval összességében nekem annyira nem jött be ez a termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Dorina951

2017. január 5.

Nagyon finom illata van! Tipikus Fa tusfürdő! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Nagyon finom illata van! Tipikus Fa tusfürdő! :)

Kingucii

2016. december 24.

Nem igazán van olyan Fa tusi, aminek ne szeretném az illatát, de ez egyszerűen taszít. Nem illik hozzám. Más a tubusból szaglászni, mint használni.:(
Ezt leszámítva krémes, nem szárít. De újra nem veszem. Bár mondjuk limitált.😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Ezt leszámítva krémes, nem szárít. De újra nem veszem. Bár mondjuk limitált.😀

Moonbride

2016. december 19.

Nem tudom, hányadán álljak ezzel a tusfürdővel. A csomagolása, az állaga, az illata annyira téli, hogy alig vártam hogy használatba vegyem-aztán jött a mentolos meglepetés, én érzem benne :D Mindenesetre most már elhasználom, nem teszem el nyárig, de ez így tényleg érdekes. Amúgy kellemes használni, szépen habzik, picit szárít, de ilyenkor amúgy is majd' minden nap kell testápolót használnom. Nem valószínű hogy újravenném, nem rossz termék, de vannak sokkal jobbak is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Szaszmancs

2016. december 9.

Flakonból szimatolva nagyon finom az illata, de használat közben megváltozik kissé és nekem úgy már nem tetszik annyira. Ezt leszámítva nagyon kellemes állaga és hatása van, az utóbbi időben megkedveltem a fa tusfürdőket. Jó minőség, olcsón. Ez a hűsítés nekem is új, nem vettem észre ilyesmit, de a következő használatnál rákoncentrálok :D mindenesetre ez ne tartson vissza senkit, mert tényleg nem észrevehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.