Fa

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Hűsítő és ápoló krémtusfürdő joghurt proteinekkel segít puhává,selymessé és hidratálttá varázsolni bőrödet.

Katalin93

2016. november 10.

A mai napon szereztem be. Szeretem a Fa tusfürdőket, többet is kipróbáltam már nagy elégedettséggel, ebben sem kellett csalódnom. Az illata nagyon finom, az állaga krémes, és kevés is elég belőle, hogy jól habozzon. Nekem elsőre nagyon tetszik, az ára is kedvező, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

GNóri

2016. november 4.

Én is a glamour napokon vettem. Krémes állagú, az illata isteni édes, és nem szárít. Azt viszont nem realizáltam a vásárláskor, hogy hűsít, és van benne mentol, így vigyázni kell vele, nehogy véletlenül intim helyre kerüljön, mert irgalmatlanul csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

dandy

2016. október 13.

Szeretem a Fa tusfürdőket, ez féláron jött velem G. napon. Szokásosan krémes, dús habja van, kicsi is elég belőle és egyáltalán nem szárít. Az illata is nagyon finom, nem túl édes. Kicsit meglepődtem, mert nem néztem meg jól a flakont, mikor megvettem, de tényleg hűsít :o De látom van benne mentol. :))) Reggel egész jól felébreszt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.