Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. január 19.

Kategória:   Tusfürdők

A természetes fehér tea és bambusz kivonatát tartalmazó kristálytiszta gél formula felfrissíti a testet és a lelket és tiszta, kellemes érzést biztosít a bőrnek. Bőrsemleges pH, igazoltan bőrbarát.

terke29

2012. június 17.

Amíg lehetett kapni,sokat használtam,szerettem az illata miatt,igazi nyári illatú volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

sissy93

2012. június 13.

Kedvenc volt, főleg nyáron. Kár, hogy mostanában már sehol sem látom..
Kapható még?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Kedvenc volt, főleg nyáron. Kár, hogy mostanában már sehol sem látom..
Kapható még?

nestle021

2012. április 17.

Nem rossz az illata, de én inkább az édesebb krémesebb illatokat szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 17.

Nem rossz az illata, de én inkább az édesebb krémesebb illatokat szeretem.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 6.

Nagyon kedvelem ezt a tusfürdőt, főként a friss illata miatt tetszik. Az összetevők sem annyira vészesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 6.

babascene

2011. október 1.

Nagyon fini az illata♥ Frissebbnek érzem magam tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

Nagyon fini az illata♥ Frissebbnek érzem magam tőle :)

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

Nagyon tetszett a friss illata, nyáron nagyon jól esett vele tusolni. Aki szereti a könnyed, frissítő illatokat, azoknak tetszeni fog :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

angelscrime

2011. június 5.

Eddig nem bíztam a Fa tusfürdőkben, valahogy az a kép élt bennem, hogy sok káros összetevő található meg bennük, de amint megláttam ezt az áttetsző tusfürdőt, úgy gondoltam, adok neki egy esélyt. Nem csalódtam: az illata isteni (egyébként is a fehér tea a kedvenc illatom), hosszan tartó frissességet biztosít, sokáig érződik és nem illan el, mint a tusfürdők többségének. Nyárra szerintem kifejezetten ideális, a hőségben igazi felüdülés. Nagyszerűen puhítja a bőrt, nekem nem volt szükséges utána testápolót használnom (amit ilyen melegben nem is szeretek), pedig nagyon érzékeny a bőröm. Azt hiszem, több Fa terméket is ki fogok próbálni ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 5.

Veronika

2011. június 5.

Nyáron nagyon szeretem. Felfrissülök tőle,az illata is sokáig kitart.!

Nyáron nagyon szeretem. Felfrissülök tőle,az illata is sokáig kitart.!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Propylene Glycol