Fa

Ár:   710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa NutriSkin hét tápláló összetevővel gazdagított tusfürdő: többek között vitaminokat és fehérjéket tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Cu2tka-baba

2011. december 11.

egy újabb ritka kivétel amitől nem szárad ki az átlagosnál jobban a bőröm és vörös foltokat sem okoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

rozuska

2011. december 5.

Az Isana bőrradíros tusfürdője mellett ez a kedvencem. Nagyon kevés is elég belőle, az illata kellemes, és jó érzés a fürdő után lenni. Nagyon puha vele a bőröm, semmi húzódás, semmi száradás. Fantasztikus!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 5.

Dorinaa

2011. december 4.

Nagyon jó az illata és nagyon jól tisztítja a bőrt. :) én szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 4.

Nagyon jó az illata és nagyon jól tisztítja a bőrt. :) én szeretem. :)

molnar.ami

2011. november 10.

Nem olyan régen kezdtem el használni. Az illata nagyon jó, állagra is rendben van, habár én fürdőkesztyűvel használom, és úgy nem habzik annyira. Nem szárít, de én utána azért gyógyszertári testápolót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

_Hencsy_

2011. november 3.

A világ legeslegeslegjobb tusfürdője! Ha nem találok jobb illatút, még sokáig ilyet fogok venni... Fantastic!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 3.

solyaorsolya

2011. október 22.

Az illata isteni finom bogyó gyümölcsös, igazi nyári tusfürdő és tényleg hidratlált érzést hagy maga után. Jól habzik, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

zsazsa

2011. szeptember 17.

Szeretem az illatát és azt is, hogy nem szárította a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

Szeretem az illatát és azt is, hogy nem szárította a bőröm!

marcipán12

2011. augusztus 30.

Nagyon szuper kis tusfürdő! Imádtam az illatát, bársonyos volt tőle a bőröm. Árban is jó, többször újravásároltam,csak már valami újításra vágytam,így beszereztem másikat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

DittyCat

2011. július 25.

Már többször újravásároltam ezt a tusfürdőt. Puha lett tőle a bőröm. Az illata nem tartós, de ez nálam nem is alapkövetelmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 25.

nemesanita

2011. július 25.

Az illata nekem bejött,és nem szárítja a bőrömet sem.Viszont nekem nem annyira tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions