Fa

Ár:   710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa NutriSkin hét tápláló összetevővel gazdagított tusfürdő: többek között vitaminokat és fehérjéket tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

csibike100

2016. április 5.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon finom illata van és táplálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon finom illata van és táplálja a bőrömet.

szivecske

2016. március 25.

Finom illatú, teljesen átlagos
Egész szépen hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Finom illatú, teljesen átlagos
Egész szépen hidratál

trisztan

2016. február 26.

A szokásos fa tusfürdő minőség, nem egy csodaszer, de akciósan megteszi. Jellegzetes illata van, nem rossz, de nem is az igazi. Viszont jó krémes, és nem kell sok belőLe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

Erus15

2016. február 7.

A 750 ml-s kiszerelés van meg belőle és sokáig elég. Nagyon szeretem az illatát, jól habzik, jó az állaga és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

zsizsi222

2016. január 12.

Jó illata van és jól habzik.Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Jó illata van és jól habzik.Szeretem :)

kismadár

2016. január 8.

Nagyon finom illata van, egyáltalán nem mű, és nem is csömör. Szeretem használni, jól habzik, nem irritál, nem szárít. Az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

edina810

2016. január 6.

Finom illata van, csakúgy mint a többi Fa tusfürdőnek, nehéz közülük egy kedvencet választani. Felváltva szoktam őket használni, hogy ne unjak rá egyiknek sem az illatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

spavanilly

2015. december 1.

Nagyon finom illatú tusfürdő, szívesen használtam. Ez az illat engem szinte vonzott magához, mert annyira különleges tusfürdőben. Inkább a hűvösebb napokon esik jól a töménysége miatt. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

dettybetty

2015. november 30.

Nekem abszolút kedvenceim a Fa tusfürdők, eddig bármelyiket próbáltam, mindig imádtam. Ez a termék is nagyon szuper, eszméletlenül finom az illata, amely sokáig érződik a bőrön és nem is szárítja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

IvettB

2015. október 29.

IiiMááDom! Ez a kedvenc tusfürdőm, komolyan. Olyan jó fanyar illata van, édes is, de savanykás is, ahh nagyon szeretem. Puha lesz tőle a bőröm, selymes habja van. Ha éppen más tusfürdőt használok, általában akkor is van egy itthon. Most vettünk egy nagy kiszerelést! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions