Fa

Ár:   710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa NutriSkin hét tápláló összetevővel gazdagított tusfürdő: többek között vitaminokat és fehérjéket tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

szaszeniko.1016

2014. szeptember 15.

Én nagyon szeretem az illatát, mert még órákig érzem a bőrömön fürdés után! Kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

minimano81

2014. augusztus 15.

jelenlegi kedvenc Fa illatom. szeretem, mert friss, édes és krémes. Habfürdőben is ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Ms.Cat

2014. július 30.

Először nem is fogott meg az illata, de mivel a kasszánál leértékelve oda volt rakva a társaival, gondoltam ezt választom. Egyszerűen tökéletes így nyárra!! Finom az illata és kevés is elég belőle. Egy próbát megér szerintem. :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Wildflow

2014. július 29.

Finom gyümölcsös az illata, és mivel szerintem ez a legjobb tulajdonsága, leginkább habfürdőként használom. Engem nem irritált, nincs rá panaszom, csak a szappanokat jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

MayaBaba

2014. április 9.

Vendégségben tusiztam vele párszor, jól hidratált, nem irritált. Viszont az összetevői nem túl bizalomgerjesztőek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

lecsapaketchup

2014. április 9.

Nagyon finom illata van. Imádok vele zuhanyozni. :3 És a bőröm se lett pattanásos a használatától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

szlavikmaria

2014. március 28.

Magamtól nem vettem volna meg,mert az összetevői nem túl jók,de mivel kaptam,így kipróbáltam.Az az igazság,hogy azóta én magam is vettem egyet,mert nekem nagyon tetszik az illata.Néha,mikor megkívánom,a bio tusfürdőm helyett ezzel zuhizok le.
Sz'tem jó az állaga,nem habzik annyira,de nekem tökéletes,és szerencsére a bőröm sem mutatott eddig semmilyen ellenállást,szóval ha elcsábulok az illatára,bűntudat nélkül használom. :) Az összetevők miatt vonok csak le 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

truska

2014. március 25.

Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vennék ilyen nem bio, parfümös cuccot. Ahhoz képest elhasználtam ami nagy szó! ( jó mondjuk akkor éppen elfogyott a többi és napokig nem volt egy percem sem drogéria nyitva tartási időben) nem szárít, nem ragadok tőle, de meglepő módon nem is viszkettem, pedig alergiás vagyok a mesterséges illatanyagokra. Mondjuk az illata az szörnyű, nem elviselhetetlen, de ilyen tipikus mű izé...nem venném újra, de nem katasztrófa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

siss

2014. március 11.

Legutóbb erre esett a választásom,mert még nem próbáltam.Jó illata van,de annyira nem fog meg,hogy többször újravegyem.Még az a nagyon krémes habja sincs,amit én szeretek egy tusfürdőnél.Szerencsére nem szárít,nem viszketek tőle.Olyan elmegy egynek kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

timeanagy

2014. február 16.

Az illata nagyon jó de kiütéses lettem tőle:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Az illata nagyon jó de kiütéses lettem tőle:(

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions