Fa

Ár:   710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa NutriSkin hét tápláló összetevővel gazdagított tusfürdő: többek között vitaminokat és fehérjéket tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

sihaya

2013. december 8.

Teszi a dolgát, jó kis tusfürdő, az illata finom, jó krémes, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Teszi a dolgát, jó kis tusfürdő, az illata finom, jó krémes, nem szárít.

széva

2013. október 23.

Nagyon jó illata van,de már hosszú távon nem bírom .Én minden Fa illatban azt a régi első citrusos frissességet keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 23.

Ercsi

2013. október 22.

Próbáltam már néhány Fa tusfürdőt, köztük ezt is. Nekem valamiért nem habzik eléggé, ami nekem fontos egy tusinál. Legfőképpen ezért, általában más márkából választok. Egyébként az illata és az ára is mesés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Laura19

2013. augusztus 7.

Szerintem olyan, mint a másik NutriSkin tusi. Nagyon jó az illata, krémes, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

kalmaniki

2013. július 17.

Ez a kedvenc illatú Fa tusfürdőm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Ez a kedvenc illatú Fa tusfürdőm.

Lillcsike

2013. július 14.

Nagyon finom, "gumicukros" illatú, ezt is imádtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Nagyon finom, "gumicukros" illatú, ezt is imádtam :)

t.adri1991

2013. július 4.

Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Imádom az illatát :)

Kiscsillag5

2013. június 30.

Az illata szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Az illata szuper.

Mono

2013. június 29.

Ennek a tusfürdőnek az illatát kedvelem a legjobban, verhetetlen. Időnként mindig visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

a.szabina

2013. június 26.

Kellemes az illata, de semmi extra. Bár szárítást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Kellemes az illata, de semmi extra. Bár szárítást nem tapasztaltam.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions