Fa

Ár:   710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa NutriSkin hét tápláló összetevővel gazdagított tusfürdő: többek között vitaminokat és fehérjéket tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Eszter0209

2012. szeptember 17.

Nem ájultam el tőle, de jó az illata és kevésbé szárítja az amúgy is száraz és érzékeny bőrömet. Ennyi pénzért nem is vártam tőle csodát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Jelizz

2012. július 16.

JÓ édes illata van de semmi több, szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

JÓ édes illata van de semmi több, szárít

veronika21

2012. július 15.

Nekem nagyon tetszik az illata, egyáltalán nem éreztem a használata után, hogy szárította volna a bőrömet, igazi krémes tusfürdő, ami kellőképpen habzik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

sztike

2012. július 14.

Igazi ápoló-kényeztető krémtusfürdő. Nagyon szeretem, tényleg ápolja a bőrömet, pedig elég érzékeny. Biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

mamupipoke

2012. július 1.

csak az első használat után jöttem rá, hogy ebben is van szalicilsav. szuperül kihozta a napallergiámat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Pipacs

2012. június 28.

Nagyon finom az illata. De sajnos nekem a Fa tusfürdők állaga nem túl krémes. Miután tusoltam, nem érzem azt a finom selymes érzést a bőrömön, mint mondjuk a Palmolive vagy a Nivea tusfürdők esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

petrush

2012. június 13.

karácsonyra kapa egy csomagban anyukám, nagyon jó :)
Inkább vettem magamnak is, hogy ne előle használjam el.
Jó az illata és tényleg ápol, kellemes érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

karácsonyra kapa egy csomagban anyukám, nagyon jó :)
Inkább vettem magamnak is, hogy ne előle használjam el.
Jó az illata és tényleg ápol, kellemes érzést hagy maga után.

WonderWoman

2012. május 15.

az egyetlen olyan tusfürdő, ami után nem kell testápolót használnom. mindig forró vízzel zuhanyzok, de még azután is hidratált marad a bőröm ettől a tusfürdőtől. mióta megjelent, csak ezt használom és nem szokik hozzá a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

sissy93

2012. május 14.

Őszibarackos volt meg belőle, egyszerűen Woooooooooooooow! :D
Először apukám hozott Németországból a húgomnak egyet (én másmilyet kaptam), de rögtön megtetszett nekem is.
Amint találtam nálunk is, rögtön vettem egyet.
Most, hogy itt megláttam, tuti újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Őszibarackos volt meg belőle, egyszerűen Woooooooooooooow! :D
Amint találtam nálunk is, rögtön vettem egyet.
Most, hogy itt megláttam, tuti újraveszem! :)

napsugar14

2012. május 14.

Finom az illata, az ára is jó, és csak minimálisan szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Finom az illata, az ára is jó, és csak minimálisan szárítja a bőrömet.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions