Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Tusfürdők

Sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel.

Barbika4

2015. október 16.

Nagyon szeretem magamon az illatát, lehet ha nincs rá kupon soha meg nem vettem volna. Kár lett volna kihagyni, mivel a bőrömön kb. 4-5 órán át még biztosan szokott érződni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

babyface

2015. október 16.

én is glamour kuponnal vettem (a nagy kedvenc kakaóvajas-kókuszos és a joghurtos-mandulás mellé) és nem bántam meg, mert valami elképesztően finom illata van, ami sokáig megmarad a bőrön! :) ilyenkor ősszel-télen amúgy is ingerenciám van a keleties, nehezebb illatú és állagú tusfürdők iránt. perfect!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

SzAdri90

2015. október 12.

Amint meglattam pár hete az egyik drogéria polcán, egyből lecsaptam rá. Ősszel és télen jobb szeretem az orientális illatokat. :) Most hogy az idő is hűvösebb, szívesen használom, eddig félre raktam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

szivecske

2015. október 10.

Glamour napok közeledtével gondolkodtam melyik Fa tusfürdő is jöjjön velem..(összességében nem vagyok túl nagy Fa rajongó, de van pár kifejezetten nagy kedvencem tőlük)
Végül ez lett az egyik, amelyre a választásom esett. Flakonból szaglászva nem jött be az illata annyira, sőt kicsit a régi barna Glamourus Momentre emlékeztet, ami nekem már elképesztően pacsuli kategóriás... De aztán gondoltam mégis adok neki egy esélyt... a mellettem lévő hölgy 5 ilyet vett... :D
És milyen jól tettem, hogy elhoztam, zuhanyzás közben az illat egyszerűen meséssé válik, imádom használni, nagyon feldobja az őszi esti zuhanyzásokat... Csudajó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

siss

2015. szeptember 1.

Kellemes illata van,de számomra nagyon parfümös világ ez a tusfürdő.Kipróbálni jó,de mégsem az én illatvilágom ez a vonal.
Krémes állag,habzása okés.Hűvösebb időben talán jobb használni.A csomagolás szép és tetszetős.
Akik szeretik az igazán nőcis,parfümös illatokat,azoknak szerintem kedvenc is lehet belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide