Fa

Ár:   746 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2011. december 31.

Kategória:   Fürdőtermékek

biondi

2012. október 21.

Az illata jó, bár nekem fura volt ez az olajos állag, én a krémeshez vagyok szokva, de talán eddig ez vált be a legjobban az 'érzékeny területekre'. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

cukee

2012. szeptember 28.

szerintem büdös, amúgy nem rossz, átlagos a hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

szerintem büdös, amúgy nem rossz, átlagos a hatása

katica22

2012. január 12.

Nagyon finom illata van. Bőrömet sem szárította. Tuti újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Nagyon finom illata van. Bőrömet sem szárította. Tuti újra veszem.

Milli006

2012. január 2.

Én is imádom az illatát, ez a kakaós-kókuszos váltótársa nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 2.

Én is imádom az illatát, ez a kakaós-kókuszos váltótársa nálam. :)

maycily

2012. január 2.

ÚÚ, nemrég vettem meg és iszonyú jó illata van, utána nem is kell annyi testápolót használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.