Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első Fa tusfürdő testápolóval. Úgy habzik és tisztít, mint egy tusfürdő, de olyan intenzíven táplálja a bőrt, hogy úgy érzi most krémezte be. A természetes gránátalma  illata simogatja a testét, és lenyűgözi az érzékeket. A testápolótól a bőr érezhetően simább. Természetes illat.

Makeup

2015. június 4.

Nagyon jó kis termék,imádom az illatát az állagát textúráját fantasztikus mindenkinek ajánlom!!!!!!!
NAGYON FINOM GYÜMÖLCSÖS ILLATA VAN!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

NAGYON FINOM GYÜMÖLCSÖS ILLATA VAN!!!

Dorotien

2015. június 4.

Most éppen ezt használom, nagyon tetszik az illata, lány és krémes, egyáltalán nem szárít. Azt nem tudom megállapítani, hogy mennyire hidratál, mert szerencsére nem száraz a bőröm, de puhább vagyok tőle, mint az előtte használt YR olivástól. Az összetevőket elnézve viszont nem vagyok elragadtatva, úgyhogy emiatt lehet nem veszem újra, kap érte egy mínuszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Liebe

2015. április 25.

Most járok a flakon végén. Isteni az illata, hidratál és olcsó. Egyszóval tökéletes:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

sabrirory

2015. január 21.

Az illatát imádom és a sűrű krémes állagát is. Viszont nem szereti a bőröm. Apró dudorok lettek rajtam, amik szörnyen viszkettek. Lehet,hogy érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

shiningstar

2014. december 10.

Sem az illata, sem az állaga nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Sem az illata, sem az állaga nem tetszik.

judit.petes

2014. szeptember 11.

Nagyon kellemes illatú, krémes állagú tusfürdő jó áron. Tényleg nem habzik túl jól, és én annyira nem is érzem h agyonhidratálná a bőröm,de az illata meglepően sokáig megmarad.
Nem egy világmegváltó darab,de bármikor újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Nem egy világmegváltó darab,de bármikor újravenném.

nagy.nikike

2014. szeptember 1.

Kellemes illat, krémes állag. Nem habzik túl jól. Az ára rendben van. Egynek jó volt, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Ingi

2014. augusztus 24.

Jó tusfürdő! Kellemes illat, krémes állag, nincs rá semmi panaszom....viszont nálam nem ez a top, sem a Fa termékei között, sem egyébként :) Ezért egy erős 4-es, de bármikor újravenném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

zsofia93

2014. augusztus 15.

Nekem nagyon tetszik ez a tusfurdo, az illata fantasztikus, jol habzik, nagyon jol hidratal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Mossyka

2014. július 25.

Sajnos nekem nem vált be. Az illata nagyon finom, az állaga is jó és jól habzik. De sajnos egyszerűen annyira szárítja a bőröm, hogy vakarózok tőle, mint a rühes kutya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3