Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első Fa tusfürdő testápolóval. Úgy habzik és tisztít, mint egy tusfürdő, de olyan intenzíven táplálja a bőrt, hogy úgy érzi most krémezte be. A természetes gránátalma  illata simogatja a testét, és lenyűgözi az érzékeket. A testápolótól a bőr érezhetően simább. Természetes illat.

Tinc

2014. május 24.

Finom illatú, krémes állagú és jól is habzik. Egy kicsit a Nivea zuhanyzós testápolójához tudnám hasonlítani, hiszen nagyon jól hidratál és zuhanyzás után is olyan a bőröm, mintha már testápolóztam volna :) Az ára is nagyon kedvező, viszont az összetevő listája lehetne szebb is :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

candus

2014. május 23.

Ez egy sima, mezei tusfürdő. Jó az illata -hála istennek nem marad meg sokáig a bőrön, nem szeretem, ha összekavarodnak rajtam az illatok., Nem szárít, olcsó, viszont vannak benne csúnya összetevők, ezért csak három pontot tudok adni neki.

Update: Kb 2 és fél hét után újra elkezdtem használni és teljesen kipirosodtam tőle és viszketek. -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

eo

2014. február 27.

Meglepően krémes, ezt is ígéri, de mégis meglepődtem a hatásán. Nagyon selymes, pihe-puha élmény vele a fürdés. :) Száraz bőrömet egyáltalán nem szárítja, bár hidratáltabbnak sem érzem tőle, nekem kell utána a testápoló. Ezzel együtt nagyon jó, de lehetnének szebb összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

dalma-julia

2014. január 31.

Nagyon kellemes tusfürdő, jó krémes az állaga, és nem szárítja a bőrt. Egy hidratáló krém hatásával természetesen nem ér fel, de puhának érzem a bőröm használat után. Nagyon finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

berka

2013. december 28.

Nagyon jó az illlata imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Nagyon jó az illlata imádom :)

Jelizz

2013. december 24.

Finom az illata, és nagyon jó krémes az állaga. Érzek vlami nem szárító dolgot.. de ez sem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

Laura19

2013. december 23.

Wow, ez egy nagyon jó termék! :D
Szuper az illata, tetszik a flakon is. Jól habzik, krémes. Az illata megmarad a bőrön. És ami a legfontosabb: remekül hidratál! Olcsó(bb) helyeken 300 Ft, szóval nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

Wow, ez egy nagyon jó termék! :D

Lina14

2013. december 20.

Nekem nagyon bejött! Nagyon puha utána a bőröm és szépen hidratál. Az illatát is imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 20.

szepjulia

2013. november 22.

Nagyon kellemes vele tusolni és az illata is finom. Elég jól hidratál, nem túl folyékony, tehát nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

f.eniko

2013. november 18.

Nagyon jó illata van,zuhanyzás után is még bőven érzem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Nagyon jó illata van,zuhanyzás után is még bőven érzem :)

Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3