Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első Fa tusfürdő testápolóval. Úgy habzik és tisztít, mint egy tusfürdő, de olyan intenzíven táplálja a bőrt, hogy úgy érzi most krémezte be. A természetes gránátalma  illata simogatja a testét, és lenyűgözi az érzékeket. A testápolótól a bőr érezhetően simább. Természetes illat.

NiDDA

2013. november 9.

Krémes habja és finom illata van, és mintha tényleg hidratálna valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Krémes habja és finom illata van, és mintha tényleg hidratálna valamit.

Percoon

2013. október 28.

Nagyon finom, kellemes illata és habja van! Most egy darabig biztos ez lesz a kedvencem, pedig eddig a Fa tusfürdőket valahogy mindig elkerültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

tfanni

2013. október 13.

Anya vette nekem egy budapesti utazásomra. Nagyon jól habzik, frissítő hatású, és tényleg táplája a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 13.

Pampilla

2013. augusztus 22.

Apukámtól kaptam (aki amúgy is gondolatolvasó) mert épp rákattantam a gránátalmás dolgokra,amikor meglepett vele,pedig nem is tudta még....Sok tusfürdőm van,de most napok óta csak ezt használom,már az illata is felfrissít,hát még a habja...!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

angelcare

2013. május 27.

Megérdemli a maximális pontot!Szuper az illata,jól habzik és remekül hidratál.Kell ennél több?! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Olív

2013. május 24.

Hát ma újra vettem egyet belőle, nagyon megtetszett!! Én tusfürdő mániás vagyok, legalább 7-8 féle mindig van itthon. De ilyen állandóan kell, hogy legyen. Az illata, állaga, habzása, hatása szuper!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Ez az új fa valami eszméletlen <3 Imádom ez a kedvencem.:D Az 5 csillag alap.:) Kellemesen jó illata van, a bőrömet nagyon jól ápolja,sokáig megmarad az illata.:) Csak imádni lehet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

lau0825

2013. május 8.

Kellemes az illata, jól habzik, kevés is elég belőle, tisztít. Plusz hidratálást nem tapasztaltam, de azért szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. április 29.

Jól habzik, nem szárít, selymes, illatos a bőröm tusolás után. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 29.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. április 25.

Nagyon finom tusolókrém, sokkal jobb, mint a Dove. Abszolút tartja, amit ígér. Krémes érzés, sima bőr, nincs húzódás, viszketés fürdés után, és tetszik a visszafogott illata. Biztos, hogy ez lesz a mindennapi tusfürdőm mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 25.

Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3