Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Renichan

2017. január 11.

Én karácsonyra kaptam párom apukájától,méghozzá nagy kiszerelést.......hol is kezdjem.Az illata nekem nagyon erős,de csak addig amíg használom,mert utána semmit nem érzek,elillan szerencsére.Nagyon sűrű az állaga és nekem szárítja a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

DrunkCat

2016. október 12.

Imádom az illatát, fürdés után még órákig érzem magamon! Krémes, jól habzik és nem szárítja a bőrömet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Banszky

2016. július 26.

Fincsi illata van,imádom a Fa tusikat. Benne sem csalódtam. Nem szárít,pont annyira habzik amennyire kell,isteni illata van. De van más kedvencem a Fa tusfürdők közül. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

marianne000

2016. május 9.

Az illata jó, puhább és selymesebb tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Az illata jó, puhább és selymesebb tőle a bőr.

ritus206

2016. február 2.

Isteni illat, krémes jól habzó dús állag, szívet melengető.Tényleg hidratál, selymesebb lesz tőle a bőr, de a többi fa tusfürdő is megteszi ezt.
Mindet szeretem, régi de biztos márka ez a fa, nem csalódtam még bennük bár az óriási illat kínálatban tényleg érez az ember egy átlagosságot.
Nem egy limitált széria, de az árát tekintve kiválló tusoló a hétköznapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 2.

Nem egy limitált széria, de az árát tekintve kiválló tusoló a hétköznapokban.

Nixa

2015. szeptember 1.

Szuper jó, csajos illat, szeretem! (: 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Szuper jó, csajos illat, szeretem! (: 5*

MissKB

2015. július 8.

Nagyon jó ez a tusfürdő, olyan jól habzik és annyira kellemes az illata. Régen sokszor használtam, de aztán elkapott a Balea tusfürdő láz és méltatlanul elhanyagoltam. Örülök neki, hogy itt megint összefutottunk :) legközelebb megint ilyet veszek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Marcsi66

2015. június 11.

Imádom az illatát,sokszor használom selymes lágy illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

Imádom az illatát,sokszor használom selymes lágy illat.

nkltt13

2015. május 31.

Mikor hazautazom a szüleimhez, akkor használom (anyum sokszor ezt veszi) nekem nem jön be az illata, olyan jelentéktelen. Ettől függetlenül régóta Fa tusfürdőket veszek, nagyon jók, csak az illat mínusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Annie137

2014. december 6.

Imádom a krémes tusfürdőket, mint ahogy ezt is. Jelenleg használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.